Kinološka sezona u Srbiji završila se u nedelju 18. novembra 63. po redu Međunarodnom izložbom pasa u Beogradu. Mesto okupljanja kinologa bio je Beogradski sajam. Za ovu izložbu bio je prijavljen 1061 pas, a ocenjivani su u 17 ringova. Pse su ocenjivali: Žerar Jiping iz Holandije, Slobodan Miloševski iz Makedonije, Refet Hadžić iz Bosne i Hercegovine, Gabrijela Ridarčikova i Linda Volarikova iz Slovačke, Bruno Nodali iz Italije, Niša Lemo iz Hrvatske, Jakel Tamaš iz Mađarske, Tatjana Urek iz Slovenije, Enrike Mate Duran iz Španije, Denis Kuzelj iz Bugarske, Karla Molinari iz Portugala, Frenki Leung iz Kine, Zoran Marković, Miloš Marković, Nebojša Šurbatović i Nenad Katanić iz Srbije.

Mladi vodiči: 1. čivava dugodlaka, 2. pomeranac, 3. kovrdžavi bišon.

Najbolje bebe: 1. srednjeazijski ovčar Alabai Kragujevac King, vl. Zoran Cvitkovac, 2. doberman Ahil Di Fahinera, vl. Vladimir Petrović, 3. američka akita Golden Azras Dynamic Hero, vl. Miloš Novokavoić.

Najmlađi: 1. beli švajcarski ovčar Mig iz Beloy Brigady, vl. E. Kaščejeva, 2. doberman Uliks Betelges vl. Predrag Tasić, 3. kanarski pas Divaja Destiny Royal Mastiff, vl. Ivan Stevanović.

Veteran: 1. zlatni retriver Shamrock Stormy Skies, vl. Aleksandra Karapandžić, 2. engeski mastiff Mastiff Hill Chris Dizzy Success, vl. Miloš Vlajkov, 3. američki stafordki terijer Ban Black Dream Long Step, vl. Aleksa Pavković.

Parovi: 1. patuljasti šnaucer crno srebrni, vl. Jelena Nikolić, 2. aljaski malamuti, vl. Nenad Dimitrijevič, 3. puli beli, vl. Dragana i Tibor Zarol.

Grupe: 1. engleski koker španijel, vl. Odg. "Gallinagos" - Dušlo Piljević, 2. šarplaninci, vl. Vojske Srbije - COP- Niš, 3. argentinski psi, vl. Odg. "Magnifico Blanco".

Mladi pobednici

IFCI: australijski ovčar Need For Speed Des Costys Du Tomberg vl. Ajri Sableri.

II FCI: majmunski pinč My Mila V. Tani Kazari, vl. Monika Jablanovska.

II FCI: škotski terijer Excited Soul Hi Ho Superhick, vl. Nenad Glamočlija.

IV FCI: jazavičar kratkodlaki Mignon Diva Noire, vl. Željko Stojković.

V FCI: akita A Ryuu, vl. Miloš Minić.

VI FCI: rodezijski ridžbek Maximus, vl. Lazar Drinić.

VII FCI: nemački kratkodlaki ptičar Nok Haus Ilemark, vl. Marko Adamović.

VIII FCI: labrador retriver Lila Kostic, vl. Radiša Kostić.

IX FCI: bostonski terijer Heartily Lux Panamera, vl. Saša Grujić.

X FCI: mali italijanski hrt Coccolina Coly Von Berček, vl. Miroslav Kevresanov.

Junior BIS: 1. bostonski terijer Heartily Lux Panamera, vl. Saša Grujić, 2. majmunski pinč My Mila V. Tani Kazari, vl. Monika Jablanovska, 3. škotski terijer Excited Soul Hi Ho Superhick, vl. Nenad Glamočlija, 4. labrador retriver Lila Kostić, vl. Radiša Kostić.

Prvaci po grupama

I FCI: 1. australijski ovčar Need For Speed Des Costys Du Tomberg, vl. Ajris Sableri, 2. puli beli White Wooly Puli Hont, vl. Dragana i Tibor Zarol, 3. nemački ovčar Barbie Boghaus, vl. Zoran Bogaroski.

II FCI: 1. majmunski pinč My Mila V. Tani Kazari, vl. Monika Jablanovska, 2. kane korso Bonano Ivoni Imerial, vl. Ivan Ilčev, 3. rotvajler Casia Vom Hause Drobny, vl. Enoh Drobni, 4. doberman Takai Von Mrdak, vl. Mira i Vladimir Mrdaković.

III FCI: 1. škotski terijer Aidante in Love Whith A boy, vl. Ante Lučin i Havijer Gonzales Mendikote, 2. bulterijer Horreum Bentley Paladin, vl. Lazar Milosavljević, 3. border terijer Standishs Love on the Rock, vl. Rade Dakić.

IV FCI: 1. jazavičar kratkodlaki Franz Daschmania, vl. Branislava Brjakov, 2. jazavičar oštrodlaki Kozara Iris of Jejinic House, vl. Zoran Jejinić, 3. jazavičar patuljasti dugodlaki Myagkiy Luch Antonio, vl. Sanja Voves.

V FCI: 1. sibirski haski Icilys Rock Around The Rose, vl. Sanja i Miodrag Vreteničić, 2. akita Odai Go Takimitsu, vl. Saša Milojković, 3. čau čau Fantasy Gin Shen Te Chows, vl. Andrea Jurcan.

VI FCI: 1. dalmatinski pas Blumingsdale Worlds Finest Comics, vl. Nenad Dević, 2. istarski kratkodlaki gonič B-Alen Slver Touch, vl. Perica Ružić, 3. srpski gonič Mila, vl. Miloš Milošević.

VII FCI: 1. nemački kratkodlaki ptičar Nok Haus Ilemark, vl. Marko Adamović, 2. epanjel breton Ultimo Del DND Serbia, vl. Nemanja Radaljac, 3. irski crveni seter Fire Lord of Hunting House Pajkić, vl. Ivana i Dušan Pajkić.

VIII FCI: 1. engleski koker španijel Gallinagos La Bomba, vl. Duško Piljević, 2. romanjolski pas za vodu Kan Trace The Lighting Strike, vl. Sabina Sinković Zbunić, 3. zlatni retriver Tought Guy Sun Of My Heart, vl. M. Vorobjev.

IX FCI: 1. lasa apso Amasen All About Me, vl. Stefano Paolantoni i Luisa Miele, 2. tulearski pas, 3. pekinezer Livanda Venecija Fabio, vl. Predrag Vasiljević.

X FCI: 1. mali engleski hrt vipet My Camelot Talisman vl. Zoran Popović, 2. mali italijanski hrt Coccolina Coly Von Berček, vl. Miroslav Kevresanov, 3. slugi Jalal Al Din Ksar Ghilane, vl. Zlatko Gavrilović.

BIS: 1. lasa apso Amasen All About Me, vl. Stefano Paolantoni i Luisa Miele, 2. engleski koker španijel Gallinagos La Bomba, vl. Duško Piljević, 3. dalmatinski pas Blumingsdale Worlds Finest Comics, vl. Nenad Dević, 4. australijski ovčar Need For Speed Des Costys Du Tomberg, vl. Ajris Sableri.