Karneval brodova i zabava pod maskama na Sava Promenadi
29. 08. 2019. u 23:33
Posetioci savskog šetališta imaće priliku da dožive "duh i slobodu" koju su proslavljali nekadašnji Mlečani (Venecijanci), jer će u oviru Karnevala brodova biti organizovana i "zabava pod maskama"
Foto I. Marinković
Kako se navodi, posetioci savskog šetališta imaće priliku da dožive "duh i slobodu" koju su proslavljali nekadašnji Mlečani (Venecijanci), jer će u oviru Karnevala brodova biti organizovana i "zabava pod maskama".
PROČITAJTE JOŠ -Lazarevac dobija moderan stadion, po svim standardima FIFA i UEFA
"Tradicionalno, bajkovitu Savu će po 15. put ispuniti smotra dekorisanih plovila, dok će ove godine, po prvi put, Belgrade Waterfront svoje prelepo šetalište pretvoriti u veličanstvenu pozornicu, prepunu raskošnih maski i kostima. Deo karnevalske povorke činiće i mažoretkinje, orkestri, plesne grupe, klovnovi i mađioničari, koji će doneti mnogo dobre zabave", navodi se u saopštenju.
Prema programu, posetioci će moći da se fotografišu sa maskama ispred panorame Venecije, a svaki posetilac koji svoju fotografiju sa karnevala postavi na lični Instagram profil uz pominjanje lokacije belgradewaterfont, sa sobom će moći da ponese "autentičnu venecijansku masku".
Karneval i manifestacija zabavnog karaktera na Sava Promenadi biće održana u subotu u 17 časova.
Ana PETROVIC
30.08.2019. 08:09
Kakve veze mi imamo sa.Venecijom? Bas smi originalni...
Komentari (1)