KRAJ DRAME NA VIDIKOVCU: Naoružani muškarac koji je pretio policiji uhapšen (FOTO / VIDEO)

Tanjug/Novosti Online

06. 01. 2018. u 10:06

Za B.J. već bila raspisana poternica Prvog osnovnog suda zbog izdržavanja zatvorske kazne

КРАЈ ДРАМЕ НА ВИДИКОВЦУ: Наоружани мушкарац који је претио полицији ухапшен (ФОТО / ВИДЕО)

Foto Tanjug

NAKON dvočasovnih pregovora policiji se predao Božidar Jelić (45) zvani Boža bilder, koji se jutros zatvorio u hodniku svoje zgrade u Rakovici. Zgrada je bila blokirana zbog bezbednosti građana


Za njim je već bila raspisana poternica Prvog osnovnog suda zbog izdržavanja zatvorske kazne.


Pročitajte još: TRAGEDIJA KOD VLADIČINOG HANA: Pacijent ispao iz saniteta i poginuo na mestu nesreće (FOTO+VIDEO)

Kako prenose mediji, naoružani muškarac je u zgradi pretio da će razneti bombom zgradu a sumnja se da je kod sebe imao i pištolj i automatsku pušku.

Na licu mesta su bili policijski tim sa psiholozima, prenose mediji. Oko zgrade su interventni džipovi, a saobraćaj se preusmeravao kako se niko od građana ne bi približio i bio izložen opasnosti.







Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (3)

uvek ostanu deca i žena siročići

06.01.2018. 10:21

u americi to rešavaju snajperi. bolje mrtav kriminalac nego policajac.

strelok

06.01.2018. 16:27

@uvek ostanu deca i žena siročići - Смањи филмове. Не може снајпер да пуца кроз зид.

bager

06.01.2018. 20:55

@uvek ostanu deca i žena siročići - Moze dimna bomba kroz prozor,pa kad se pojavi na vrata,prozor,balkon,,,,

bager

06.01.2018. 21:08

@uvek ostanu deca i žena siročići - Isto tako i u Evropi,,najpre ubedjivanje recima ,pa ako ne urodi ,,onda metak

Шатор

06.01.2018. 15:37

Кривих дрва у шуми и будала људи никада неће нестати.

Borsa

06.01.2018. 20:22

@ - Kakvih zluradih komentara na badnji dan,vratiće vam se,nije dobro da ima žrtava s nijedne strane..