Beograd: Džip udario u tramvaj i izbacio ga iz šina

S. J. M.

04. 07. 2013. u 09:40

Saobraćajna nesreća u četvrtak ujutro na uglu Krunske i Beogradske ulice. Džip se zakucao u tramvaj, troje povređeno. Tramvaj iskočio iz šina

TROJE Beograđana povređeno je u četvrtak ujutro u sudaru džipa i tamvaja na uglu Beogradske i Krunske ulice. Udes se dogodio oko 5.40, a od siline udara tramvaj je iskočio iz šina. Lekari Hitne pomoći zbrinuli su dvoje povređenih iz automobila i jednu putnicu iz tramvaja.

- Povredu glave zadobila je žena stara oko 29 godina, koja je vozila džip, dok je njenom suvozaču, koji ima oko 24 godine razderano čelo - objasnila je Nada Macura iz Hitne pomoći. - Putnici iz tramvaja koja ima 57 godina povređeni su glava, kuk i koleno.

Zbog udesa tramvaji na linijama 2, 3, 10, 14 i autobusi na linijama 33 i 48 bili su u zastoju oko sat i po vremena, dok se nije završio policijski uviđaj. Posle toga saobraćaj je krenuo tim ulicama.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (8)

Nemogu ovo da chitam...

04.07.2013. 10:13

Mafija navikla da im svi staju dok seche put. Pa mislili da ce i tramvaj...problem je sto nemoze tramvaj da zakoci kao automobil!

Nn

04.07.2013. 22:10

@Nemogu ovo da chitam... - Mora da nisu videli tramvaj, sta brineté , Tata ce da plati.

jovan

04.07.2013. 11:02

drogirane i pijane se vracale iz nocnog provoda i zakucale se u tranvaj,kaze mi drug koji je je sve to gledao da je devojka sto je vozila dzip bila mrtva pijana

Prolaznik

05.07.2013. 00:05

@jovan - Jeste, ja gledao,cura vice pijano po ulici posle udesa, a policajac je smiruje i smesta u hitnu pomoc. izgleda da je bila toliko pijana da nije mogla da vidi tramvaj od 20 metara, nego ga je izbacila iz sina tako da je odleteo do suprotnog trotoara. A da na koju nesrecu tramvaj nije bio tu gde je bio, nego da je uletela u pesake koji prelaze ulicu, napravila bi pokolj. I pitam se odakle onako mlada vozi Chrysler Jeep Grand Cherokee od jedno 70 hiljada evra, i to mrtva pijana u 5 ujutro?

Орах

04.07.2013. 16:47

Сигурно су у питању поштена деца из честитих породица који су мукотрпним радом зарадили и купили џип.

toske

05.07.2013. 13:39

Kakvi su ovo ružni komentari ! Devojke pošle na posao u fabriku prva smena od 6 h.