Mladić izboden nožem na Bežanijskom groblju
14. 11. 2012. u 09:28
Mladić star oko 29 godina uboden je nožem u ruku na ulazu u Bežanijsko groblje
BEOGRAD - Jedan mladić uboden je sinoć nožem u ruku na ulazu u Bežanijsko groblje, izjavila je portparol Hitne pomoći Nada Macura.
Jedna osoba povređena je u saobraćajnom udesu koji se dogodio rano jutros oko 02.30 časova na Batajničkom starom putu kod petlje za Zemun Polje.
Vozač, muškarac star oko 45 godina, zadobio je povrede glave i nosa, istezanje vrata i prevezen je u KBC Zemun.