JAVOR ZALJULJAO NIŠKU TVRĐAVU: Radnički izgubio nakon preokreta, zakomplikovao borbu za opstanak!

Александар Илић
Aleksandar Ilić

18. 05. 2024. u 18:02

FUDBALERI Radničkog iz Niša u pretposlednjem kolu Superlige Srbije poraženi su od Javora nakon preokreta rezultatom 1:2. Sudbina o direktnom opstanku u Superligi Srbije više nije u njihovim rukama.

ЈАВОР ЗАЉУЉАО НИШКУ ТВРЂАВУ: Раднички изгубио након преокрета, закомпликовао борбу за опстанак!

Nisu navijači mnogo toga videli u prvom poluvremenu. Nije bilo mnogo šansi, ali ni uzbuđenja. Imao je Radnički tri meč lopte za opstanak, nije ih iskoristio, a šansu i pritisak pod kojim se domaćin našao iskoristio je Javor.

Drugo poluvreme donelo je dosta uzbuđenja. Radničkom je vođstvo doneo Stefan Vukić u 72. minutu, a radovanje nije dugo trajalo. Četiri minuta kasnije Radivoj Bosić poravnao je rezultat.

Za kompletan preokret pobrinuo se Milan Obradović koji je golom u 76. minutu postavio konačnih 2:1.

Radničkom je sada potrebno da ostvari pobedu u Novom Pazaru, ili da odigra nerešeno protiv Novog Pazara.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“