PODELA BODOVA: Nastvalja se uzbudljiva borba za opstanak u Superligi Srbije

13. 05. 2024. u 20:46

U petom kolu plej-aut grupe Superlige Srbije, Javor i Voždovac remizirali su danas rezultatom 1:1, dok u susretu između Radničkog iz Niša i IMT-a nije bilo golova.

ПОДЕЛА БОДОВА: Настваља се узбудљива борба за опстанак у Суперлиги Србије

Fudbaleri Javora poveli su u sedmom minutu, kada je Jamajkanac Trivante Stjuart makazicama savladao golmana Voždovca, izjednačenje gostima u 25. minutu doneo je njegov sunarodnik Junior Flemings.

Na tabeli plej-auta Javor je na 13. mestu sa 36 bodova, u sledećem kolu gostuje Radničkom u Nišu.

Voždovac se nalazi na 14. mestu sa 35 bodova i u sledećem kolu igraće protiv IMT-a u Beogradu.

U Nišu su domaći Radnički i IMT odigrali nerešeno 0:0.

Radnički je na 11. mestu na tabeli sa 41 bodom, dok je IMT na 12. mestu sa 38 bodova.

Do kraja prvenstva ostala su još dva kola.

BONUS VIDEO: MUK U HUMSKOJ: Bivši igrač Zvezde u finišu meča srušio Partizan