SILNA "ČUKA": Čukarički ispratio Mladost sa četvorkom

26. 04. 2024. u 21:33

Fudbaleri Čukaričkog savladali su ekipu Mladosti iz Lučana rezultatom 4:1 u 32. kolu Superlige Srbije.

СИЛНА ЧУКА: Чукарички испратио Младост са четворком

Iako je Mladost bolje počela meč i stigla do pogotka u 17. minutu preko Donimanija Jakuba Silija, Čukarički je vrlo brzo uzvratio udarac.

Najpre je Stefan Kovač u 31. minutu doneo izjednačenje, a potom se "upalio" Vinisijus Melo. On je postigao gol u 39. minutu za preokret, a potom i u 49. Tačku na meč stavio je Viktor Rogan koji je u 91. minutu postigao gol.

Posle ovog meča Čukarički nastavlja borbu za evropske kvalifikacije jer su trenutno na petom mestu 51 bodom, dok je Mladost sedma sa 43 boda.

BONUS VIDEO: GOL ZA GOLOM NA DERBIJU: Olajinka primio loptu na grudi, pa poslao projektil u mrežu Partizana