КАКАВ ДЕРБИ ОМЛАДИНАЦА: Партизан водио, Звезда у завршници до бода

Часлав Вуковић

02. 05. 2024. у 17:01

ОМЛАДИНЦИ ФК Црвена звезда и Партизана одиграли су вечити дерби у којем није било победника. Меч иза југа "Маракане" завршен је резултатом 1:1.

Највише је овим ремијем профитирао ИМТ који је остао на челу табеле омладинске лиге Србије.

Црвено-бели су били бољи ривал, пропустили су изабраници Ненада Милијаша неколико изгледних прилика и морали су да се задовоље нерешеним исходом.

Гости су до предности дошли у 20. минуту преко Душана Јовановића. Звезда је у 34. могла да поравна резултат, али је Андреј Петровић промашио пенал.

Црвено-бели су успели да избегну пораз у 80. минуту када је резервиста Матеја Радоњић савладао Николу Ралића.

Звезда је друга на табели са 56 бодова, има један мање од ИМТ-а. Партизан је на трећем месту са 52. До краја је остало још пет кола.

БОНУС ВИДЕО: И ТО ЈЕ МОГУЋЕ: "Делије" и "гробари" се "ујединили" после 173. вечитог дербија