Čović: Samo da ne dosadimo, ali obećam nove trofeje...

Tanjug

02. 03. 2018. u 13:47

Човић: Само да не досадимо, али обећам нове трофеје...

Nebojša Čović

Nagrada Sportskog društva je najvažnija našem klubu. Na našim prostorima teško vam priznanja daju iz vaše kuće, dajem zahvalnost našoj kući na podršci i razumevanju, kaže Nebojša Čović

Prvi čovek košarkaškog kluba Crvena zvezda Nebojša Čović obećao je da će i ova sezona biti uspešna i trofejna.

Čović je, nakon što su košarkaši Zvezde u prošloj godini osvojili "triplu-krunu", primio najgradu za najbolji klub Sportskog društva Crvene zvezde i izrazio uverenje da će i naredne biti ozbiljan kandidat za isto priznanje.

"Nagrada Sportskog društva je najvažnija našem klubu. Na našim prostorima teško vam priznanja daju iz vaše kuće, dajem zahvalnost našoj kući na podršci i razumevanju. Samo da ne dosadimo. Obećavam da ćemo se i u ovoj godini kandidovati za ovo priznanje", rekao je Čović na tradicionalnoj svečanosti u Medija centru stadiona Rajko Mitić povodom 73. rođendana crveno-bele porodice.

Pomenuto priznanje čak treći put u nizu odlazi košarkašima Zvezde kao najuspešniji kolektiv u celokupnom Sportskom društvu.Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (2)