Mladi igrač Barselone isključen posle samo četiri minuta na terenu (VIDEO)

četvrtak, 09. 07. 2020. u 10:13

Млади играч Барселоне искључен после само четири минута на терену (ВИДЕО)

Ansu Fati foto: EPA

Ekipa Barelone upisala je pobedu protiv Espanjola u katalonskom derbiju 35. kola španske La Lige
Ekipa Barelone upisala je pobedu protiv Espanjola u katalonskom derbiju 35. kola španske La Lige (1:0), a susret je obeležio mladi napadač Barse Ansu Fati koji je posle samo četiri minuta u igri dobio direktan crveni karton.

Fati je dobio priliku na terenu početkom drugog poluvremena kao zamena Sameda. Namera trenera Setiena bila je da vidi kakav je Fati na terenu sa Mesijem, Suarezom i Grizmanom...  Ali ovaj igrač utakmicu neće pamtiti po saradnji sa saigračima nego po faulu koji ga je koštao isključenja.

Zanimljivo je da je utakmica završena 10 na 10 jer je ubrzo posle Fatija i jedan igrač Espanjola isključen. U ovoj postavci i odnosu snaga Suarez je postigao gol i doneo Barseloni tri boda.

Za Fatija je ovo prvi crveni karton u karijeri. U dresu Barselone odigrao je 22 utakmice i postigao šest golova, a dobio je i dva žuta kartona.