Superliga: Vojvodina slavila protiv Javora, Inđija golom u završnici savladala Čukarički

Beta

subota, 06. 06. 2020. u 16:20

Суперлига: Војводина славила против Јавора, Инђија голом у завршници савладала Чукарички

Superliga logo

Fudbaleri Vojvodine pobedili su danas u gostima ekipu Javora sa 3:1, dok je Inđija bila bolja na Banovom Brdu u utakmicama 28. kola Superlige Srbije

Fudbaleri Vojvodine pobedili su danas u gostima ekipu Javora sa 3:1, u utakmici 28. kola Superlige Srbije.

Ekipa Nenada Lalatovića povela je golovima Dejana Zukića, u 56. i 68. minutu, da bi na 3:0 povisio Marko Jevremović autogolom u 80. minutu.

Konačan rezultat postavio je Vanja Zvekanov u 82. minutu.

Vojvodina je upisala 18 pobedu od početka šampionata i treća je na tabeli sa 59 bodova, dok je Javor na 13. poziciji sa 24 osvojena boda.

Fudbaleri Vojvodine će u narednom kolu Superlige gostovati Inđiji, a Javor ekipi Proletera.

Fudbaleri Inđije pobedili su večeras u Beogradu domaći Čukarički sa 1:0, u utakmici 28. kola Superlige Srbije.

Jedini gol postigao je Nemanja Bosančić u 85. minutu.

Inđija je ostvarila šestu pobedu u ligi i ima 22 boda na 14. mestu na tabeli.

Čukarički je poslednje tri utakmice bez pobede a posle osmog prvenstvenog poraza zauzima peto mesto na tabeli sa 48 bodova.