Fudbaleri Mančester sitija i Kristal Palasa igrali su danas nerešeno 2:2, u 23. kolu Premijer lige.

Palas je vodio od 39. minuta golom Dženka Tosuna, a potom je Serhio Aguero u 82. i 87. doneo prednost domaćinu.

Siti ipak nije uspeo da pobedi, pošto je Fernandinjo dao autogol u 90. minutu.

Siti je drugi sa tri boda više i utakmicom manje od trećeplasiranog Lestera. Sada zaostaje 13 bodova za vodećim Liverpulom, koji ima dva meča manje.

Vulverhempton je prekinuo niz od tri utakmice bez pobede, trijumfom na gostovanju protiv Sautemptona iako su u prvom poluvremenu gubili sa 2:0. U drugom su preko Neta i dvostrukog strelca Himeneza došli do pobede.

Arsenal je igrao 1:1 sa Šefildom, a istim rezultatom je završena utakmica između Vest Hema i Evertona.

Norič je sa 1:0 pobedio Bornmut, dok su 1:1 igrali Brajton i Aston Vila.

Fudbaleri Njukasla pobedili su večeras na svom terenu Čelsi sa 1:0, u utakmici 23. kola Premijer lige.

Jedini gol postigao je Ajzak Hejden u četvrtom minutu nadoknade vremena.

To je osma pobeda crno-belih u prvenstvu koji sada zauzimaju 12. mesto na tabeli sa 29 bodova. Njukasl se nalazi na sedam bodova od zone ispadanja.

Čelsi je pretrpeo osmi poraz, ali je zadržao četvrto mesto sa 39 bodova.