UZ PARTIZAN OKO 20.000 MALIŠANA: Veliko interesovanje škola fudbala za utakmicu Partizan i Alkmar

M.B.

ponedeljak, 16. 09. 2019. u 21:30

УЗ ПАРТИЗАН ОКО 20.000 МАЛИШАНА: Велико интересовање школа фудбала за утакмицу Партизан и Алкмар

Najmlađi navijači crno-belih na meču sa Moldeom

Kada kažem da nam se javljaju ljudi iz Makedonije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Republike Srpske biće jasno u kojoj meri će naš klub u četvrtak imati podršku dece starosti do 14 godina, kaže Vujović

DECA su "gurala" Partizan ka pobedi nad Moldeom u prvom meču plej-ofa Lige Evrope, deca će, shodno kazni UEFA koja je na snazi i za meč prvog kola grupne faze protiv holandskog Alkmara i dalje na snazi, u četvrtak predstavljati još jači "vetar u leđa" pulenima Save Miloševića. Svi u Humskoj poslednjih dana rade punom parom kako bi se poseta, koja je krajem avgusta iznosila oko šest hiljada - utrostručila.

- Interesovanje škola fudbala je ogromno i uveliko prevazilazi granice naše zemlje. Kada kažem da nam se javljaju ljudi iz Makedonije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Republike Srpske biće jasno u kojoj meri će naš klub u četvrtak imati podršku dece starosti do 14 godina. Sutraje poslednji dan za prijave svih zainteresovanih škola fudbala putem mejla crnobeli&partizan.rs i putem telefona 011/3693-816 - kaže direktor marketinga kluba iz Humske Predrag Vujović.

Prema dosadašnjim prijavama ne postoji ni najmanja dilema oko toga da li će Holanđane dočekati više dece uzrasta do 14 godina nego što je to bio slučaj pre bezmalo mesec dana.

- Ono što je jasno i pre završetka prijema prijava svih zainteresovanih škola je da će Partizan imati mnogo veću podršku nego što je to bio slučaj u plej-ofu Lige Evrope protiv Moldea. To je bio lep test za sve nas u klubu, sada očekujemo da sve bude na još boljem nivou i lepše. Prema dosadašnjem interesovanju nikoga ne bi trebalo da začudi ukoliko se u Humskoj u četvrtak uveče nađe 20.000 mališana.

Organizacija utakmice sa aspekta posete se značajno razlikuje u odnosu na "redovne procedure".

- Obratili smo se ministarstvu prosvete i gradskim vlastima za iskustvenu i institucionalnu pomoć. Preko grada je regulisan prevoz za decu iz beogradskih opština ostalo je još da se sve precizira oko prevoza mališana iz unutrašnjosti. Obezbeđeno je osveženje za svu decu kao i mala iznenađenja u vidu zastavica i detalja planirane koreografije. Za mališane iz unutrašnjosti će biti otvorena zapadna i severna tribina, dok će se na istoku naći deca iz Beograda. Ukoliko bude bilo potrebe otvorićemo i južnu tribinu - zaključio je Vujović uz napomenu da će Alkmar imati podršku oko 70 svojih pristalica.

ITALIJAN GUIDA DELI PRAVDU

EVROPSKA kuća fudbala juče je odredila arbitre za utakmicu Partizan - Alkmar. Delegirana je italijanska sudijska četvorka predvođena iskusnim Markom Guidom (38), pomagaće mu Đorđo Pereti i Danijele Binđoni, a ulogu četvrtog arbitra će obavljatu Fabio Mareska.


Komentari (10)

Deki sd

17.09.2019. 10:07

@Preko grada je regulisan prevoz za decu - Da li mogu da ucute navijaci iz rupe Koji odobravaju dogovor utakm.sa Indjijom.Nigde srama Ni morala .

Goran Rajovic

18.09.2019. 15:39

@Preko grada je regulisan prevoz za decu - Ne pomazu koliko vama daju a kad padnu koliko ce robije da bude

Kosta

17.09.2019. 08:39

Bolje da deca svaki put dodju na stadion kad se igra Liga Evrope nego neki nazovimo navijači i grupe, koji samo nanose štetu klubu.

Dalibor

17.09.2019. 09:44

Uzivace.malisani siguran sam. Ovako bi sigurno bilo i za prvenstvene utakmice. Ove tribine su za nasu decu a ne za interesne i stranacke frakcije.

Milan Galic

17.09.2019. 09:45

Treba ovu mladost da cenite.Partizanovci finite radi njih.Eh kad bi im ukinuli ove rijaliti .

Goran Rajovic

18.09.2019. 15:36

@Mlinar - Sta tebe briga kad ce stici da spavaju samo ona de se vrate srecni i zdravii2