Zemunu podrška i od Voždovca

Novosti online

26. 02. 2018. u 21:14

Kako se prošle godine i naš klub našao u sličnoj situaciji, dva puta zbog pobeda nad oba večita rivala, ovim putem želimo da damo punu podršku ekipi iz Gornje varoši – navodi se u saopštenju “zmajeva”

Земуну подршка и од Вождовца

Ilustracija foto: FK Voždovac

Čukarički i niški Radnički su u ponedeljak tokom dana saopštenjima pružili podršku Zemunu, koji se javno oglasio posle istupa čelnika Partizana nakon nerešenog rezultata sa ekipom iz Gornje Varoši u nedelju u Humskoj (1:1), da bi nešto kasnije, takođe u vidu saopštenja, koje prenosimo u celosti, javnu podršku dalo i rukovodstvo Voždovca.

- Ekipa iz Gornje varoši se našla u teškoj situaciji nakon meča sa Partizanom i na meti raznih saopštenja.

Kako se prošle godine i naš klub našao u sličnoj situaciji, dva puta zbog pobeda nad oba večita rivala, ovim putem želimo da damo punu podršku FK Zemun.

FK Voždovac uvek gleda sportske aspekte, kao i fer i poštenu borbu i sve rezultate je ostvario na zelenom polju, što očekujemo da bude merilo i u budućnosti, jer samo na taj način možemo da kreiramo lepšu sliku fudbala u Srbiji – stoji u saopštenju Voždovca.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije