LŠ: Real se prošetao Enfildom, Ludogorec u nadoknadi vremena pobedio Bazel

MINA

22. 10. 2014. u 22:42

Aktuelni prvak Evrope gostovanje Liverpulu rezultatski je završio u prvih 30 minuta - 3:0. Olimpijakos bolji od Juventusa, Atletiko u drugom poluvremenu razbio Malme - 5:0

Branilac trofeja, madridski Real, pobedio je na "Enfild roudu" ekipu Liverpula 3:0, u utakmici trećeg kola B grupe fudbalske Lige šampiona.

U drugom meču te grupe Ludogorec je pred svojim navijačima slavio protiv Bazel 1:0.

Ubedljiv u A grupi bio je i madridski Atletiko, koji je pred svojim navijačima savladao Malme 5:0.

Torinski Juventus je u Atini, u drugom meču te grupe, poražen od Olimpijakos 1:0.

U C grupi, Bajer je u Leverkuzenu pobijedio Zenit 2:0, dok je duel Monaka i Benfike završen bez golova, 0:0.

Pobede u D grupi ostvarili su gostujući timovi, Arsenal i Borusija Dortmund.

Arsenal je u Briselu savladao Anderleht 2:1, dok je Borusija u Istambulu trijumfovala u duelu sa Galatasarajem rezultatom 4:0.