GLAVNI SPONZORI OBOJENE REVOLUCIJE PORUČILI: Blokaderi će izazvati haos na izborima, a onda će neko odseći Vučićevu glavu
Glavni sponzori obojene revolucije u Srbiji konačno su otkrili prave namere, i poslali jezivu poruku!
Foto: Printskrin
"Ključno pitanje po meni zašto mi, zašto Srbija kupuje ovakvo ofanzivno oružje. Ono što ja mislim, to su njihove unutrašnje prilike ili politike. Vučić ima sada lokalne izbore, imaće parlamentarne izbore do kraja godine. Ako izgubi izbore gubi i glavu."
Hrvati se nadaju da će blokaderi izazvati haos na izborima, a da će onda neko obaviti prljav posao i odseći Vučiću glavu.
Tada će, kako se oni nadaju, Srbija pasti na kolena i niši nikada neće ustati.
Preporučujemo
Sada je definitivno puklo savezništvo SAD i Ukrajine: Zelenski uradio nešto nezamislivo
UKRAJINSKO rukovodstvo, nakon više od godinu dana napora da održi stabilne odnose sa administracijom predsednika SAD Donalda Trampa, javno je priznalo krah dosadašnjeg partnerstva.
20. 04. 2026. u 20:41
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Neće više nastupati: Zdravko Čolić odbio koncerte, ovo je razlog
KAO razlog Zdravko Čolić je naveo umor, ali i unapred dogovorene porodične obaveze.
21. 04. 2026. u 10:37
Komentari (0)