Studentski parlament tražio od uprave Univerziteta u Beogradu plan nadoknade nastave
STUDENTSKI parlament Univerziteta u Beogradu saopštio je danas da je od uprave Univerziteta u Beogradu tražio da studentima dostave plan nadoknade nastave i organizaciju ispitnih rokova kako je, navodi se, u utorak na sednici skupštinskog odbora za obrazovanje saopšteno.

novosti
Kako se navodi u saopštenju, nakon izlaganja na sednici Odbora mnogo kolega sa različitih fakulteta obratilo se Studentskom parlamentu za pomoć, izražavajući želju da dobiju detalje i informacije u vezi sa organizacijom nadoknade nastave na svojim fakultetima.
Dodaje se da je veliko pitanje kada će fakulteti objaviti iz kog predmeta je koliko nastave održano i koji je plan nadoknade za preostalo gradivo koje je ostalo, budući da informacija nema na sajtovima fakulteta.
"Smatramo da je neophodno da naše kolege dobiju odgovaraće informacije kako bi se i oni kao studenti mogli uskladiti sa tim planom i uslovima nadoknade kada se sve vrati u normalu, a navedeno je na sednici odbora da je plan vezan za ovo pitanje na većini fakulteta napravljen. Unapred zahvaljujemo na Vašoj pomoći i podršci, te se nadamo brzoj povratnoj informaciji kako bismo bili u mogućnosti da obavestimo studente o relevantnim informacijama", navodi se u saopštenju Studentskog parlamenta.

PUBLIKA BILA ŠOKIRANA VENSOVIM IZLAGANjEM: Spomenuo i izbore u Rumuniji, sasuo Evropi istinu u lice
UČESNICI Minhenske bezbednosne konferencije slušali su govor potpredsednika SAD Džej-Di Vensa gotovo bez aplauza, pokazuje snimak prenosa njegovog nastupa na sajtu Bele kuće.
14. 02. 2025. u 17:34

OTKRIVEN UZROK SMRTI SRPSKE PEVAČICE: Preminula u kolima Hitne pomoći
JASNA Bošnjaković, pevačica i nekadašnja učesnica šoua „Nikad nije kasno“, preminula je iznenada u 48. godini, na putu ka bolnici.
12. 02. 2025. u 16:05

PROBLEMI NE PRESTAJU: Milica Milša ponovo operisana (FOTO)
JOŠ jedan zahvat u nizu.
15. 02. 2025. u 09:31
Komentari (0)