SUPERLIGA: Mladost konačno slavila posle devet kola, Čukarički slavio protiv Spartaka

18. 09. 2021. u 18:09

MLADOST iz Lučana je konačno slavila, a za to je bilo potrebno da se odigraju devet kola Superlige.

СУПЕРЛИГА: Младост коначно славила после девет кола, Чукарички славио против Спартака

Puleni Ivana Stefanovića bili su bolji od Proletera u Novom Sadu (3:2), a veliki deo posla urađen je u prvom poluvremenu. Postigli su tada Lučanci sva tri pogotka.

Prvi je bio delo Jovanovića, već u devetom minutu, da bi Proleter u 14. poravnao rezultat, ipak Obradović je u 29. minutu još jednom vratio prednost gostima, a pred kraj poluvremena gosti dolaze do trećeg pogotka, potom je Vuksanović nakon dva minuta igre u drugom poluvremenu smanjio na 3:2, čime je postavljen i konačan rezultat.

Čukarički je na Banovom brdu bio bolji od Spartaka iz Subotice 2:1. Domaći su poveli golom Đorđa Jovanovića u 15. minutu. Do kraja poluvremena skor je poravnao Todoroski. Meč je rešen u 63. minutu kada je tri boda Čukaričkom doneo Ivančević autogolom u 63. minutu.

Čukarički je peti na tabeli sa 14 bodova, a Spartak sa dva boda manje zauzima sedmo mesto. Proleter je pretposlednji 15. sa pet, dok Mladost iz Lučana ima četiri boda na poslednjem mestu.