Beograđanin uhvatio lopove iz autobusa

J. D. LJUTIĆ - J. BABIĆ

18. 07. 2011. u 20:58

Nesvakidašnje hrabar potez Milorada Lolića umalo ga nije koštao života. Jurio razbojnika sve dok nisu zajedno pali kroz stakleni krov radionice

BEOGRAĐANIN Milorad Lolić (30) ni slutio nije da će posle jednog nemilog i nenadanog događaja u gradskom prevozu postati junak dana. Jer, ne razmišljajući nimalo o eventualnim posledicama, ovaj mladi čovek rizikovao je svoj život, kako bi spasio - tuđi.

A sve je počelo oko 12.30 časova, u prepunom autobusu koji saobraća na liniji "31", u Ustaničkoj ulici.

- Sedeo sam u autobusu s drugom, kada je jedna putnica iznenada vrisnula - započinje svoju priču Milorad Lolić. - Dvojica mladića, romske nacionalnosti, na stanici na Autokomandi, napala su je u gužvi, s leđa i grubo joj s vrata otkinuli zlatan lanac. Onda su izašli iz vozila i dali se u beg.

Međutim, za njima su potrčali Lolić, njegov prijatelj Ivan Mirković i još nekoliko putnika iz "31".

- Jedan nam je odmah pobegao, ali drugog razbojnika smo uspeli da uhvatimo - nastavlja dalje Lolić. - Međutim, dok smo prijatelj i ja telefonom pokušavali da pozovemo policiju i napadaču, na tren okrenuli leđa, on nam se izvukao i počeo da beži prema Ulici Sime Igumanova.

ČESTO

PODATAK da razbojnici na ulicama napadaju žene i kidaju im zlatne lančiće s vrata nije više nikakva novost. Naprotiv, ovakva razbojništva su sve učestalija, kako u Srbiji tako, pre svega, u Beogradu. U prestonici, konkretno, svakog dana, na ovaj način, stradaju bar dve do tri sugrađanke. Razbojnici, koji na ovakav način dolaze do plena, uglavnom su narkomani.

I Lolić i Mirković potrčali su opet za njim. Onda je razbojnik pokušao da se sakrije u jednom frizerskom salonu, a kad mu to nije uspelo, preskočio je nekoliko garaža i završio na krovu obližnje radionice u kojoj se pravi stilski nameštaj, a čiji je vlasnik Bata Raičević.

- S obzirom na to da sam jurio razbojnika i ja sam se zadesio na krovu radionice, koji je od stakla. Ne znam kako, ali jednog trenutka sam kroz njega propao. Donji deo tela mi je upao kroz stakleni krov, a rukama sam uspeo da se zadržim da ne padnem dole na mašine i da se još više ne povredim - kaže Lolić.

Srećom, na lice mesta je ubrzo stigla policija, koja je uhapsila jednog od razbojnika, Srđana S., dok je hrabri Milorad Lolić, vozilom Hitne pomoći prevezen na Institut za ortopediju na Banjici, gde su mu konstatovane lakše telesne povrede.

- Imao sam sreće, iako je krvarenje bilo obilno, da nije presečen nijedan krvni sud, niti je koska polomljena - kaže Lolić. - Posle svega, iako sam se povredio, nije mi žao. Ponovo bih učinio isto, pomogao drugome u nevolji!

Posle ukazane potrebne lekarske pomoći, junak dana, Milorad Lolić, pušten je na kućni oporavak.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (84)

Biljana

18.07.2011. 21:17

Bravo!Sve pohvale...malo nas je samo takvih!Ja bih iako zena ucinila isto,ali smo svedoci mnogih prica gde se sa strane ovakve situacije samo nemo posmatraju,pa se jos pitamo i kako se to desi pred toliko ljudi?!

kalea

19.07.2011. 07:58

@Biljana - bravo ija bih mozda uradio isto ovo samo na drugi nacin posto sam dobar borac nebi stigao da pobegne ni 5 koraka ali svakao sve pohvale ovim momcima

misa Wien

18.07.2011. 21:29

Svaka cast momcima na hrabrosti, a ove lopove u kavez i baciti kljuc, ja sam Romske nacionalnosti i ne stidim se toga , ali osudjujem lopove bez obzira na nacionalnost! POZDRAV!!

grga

18.07.2011. 21:29

tako treba,ukoliko stvari ne počnemo sami da rešavamo neće biti dobro.-moj komšija na selu uhvatio /isto romi/kradu šta stignu........nije zvao policiju,sami su otišli,verovatno u hitnu pomoć

Goran

18.07.2011. 21:36

Oce stanove za Rome a jedino sto znaju je da kidaju lance i da zidaju sojenice u centru grada

Pedja Doboj

18.07.2011. 22:36

@Goran - Ti Gorane umalo kao Hitler , sve po redu. Romima trebaju stanovi kao i svakome , a lopovluk rjesavati kako treba.

Milan Jelusic

19.07.2011. 07:42

@Goran - trbaju stanove svi ljudi koji su radnivek provelai u firmama i izdvajali novac da bi jednoga dana imali krov nad glavom. gde su ove skitnice radile i uplacivale bilo kakav fond. ceo zivot u kradzi, otimanju, prosijacenju, neradu... e iz tog fonda neka im daju ako imaju i vile na dedinju pa da budu blizi onima koji ih podrzavaju.

Dragan

19.07.2011. 14:57

@Goran - Pedja Doboj, i meni treba automobil Bugati Vejron vredan vise od dva miliona eura ne racunajuci dodatnbu opremu pa nikom nista. Ako im trebaju stanovi neka ih kupe ili neka ih zidaju po zakonom predvidjenoj proceduri (kupovina placa, projekat, dozvola za gradnju, nabavka materijala, zidanje, ..., useljenje). Za ovo sto prave od kartona i najlona svuda u Evropi, od Osla i Helsinkija na severu do Atine na jugu bi dobili zatvor i dozivotno proterivanje iz zemlje.

otac makarije

18.07.2011. 21:39

sada ce ivica da cestita ciganinu i da kazni ljude koji su ga jurili ...hahahahahaahaaa! nevladinim organizacijama ce biti mokre gace od suza...hahahhaahaaaaaaaa!

ОНУФРИЈЕ

18.07.2011. 21:46

Gde je sada zakon, da tom lopovu se sudi po strogim zakonima, to se vi[e ne bi de[avalo.

ee

18.07.2011. 21:52

Ova zver se bacila na jadnog roma,i nanela mu kako fizicke,tako i psihicke povrede.Ovo je pokusaj ubistva,od strane podivljalog srpskog nacionaliste.Sutra Dacic i pola vlade da mu se izvine,naravno i ona zena sto se otimala.Zena da objasni odakle joj zlatni lanac.A ovog nasilnika -fasistu pravo u zatvor.

igor

19.07.2011. 09:11

@ee - ti se mozda salis, ali .. videcemo. Uzgred sta ona izaziva sa zlatom a ljudi nemaju da jedu?

Aleksandra Milošević

18.07.2011. 21:54

Pretpostavljam da Dačić neće njega zvati da mu čestita na hrabrom potezu. Ko zna, možda čak ode u zatvor u posetu tom romskom razbojniku da vidi da se nije povredio dok je bežao. :-D

jovancha

18.07.2011. 22:07

Bravo care! Svaka čast. Žao mi je samo što si ti prošao sa povredama ti a ne šljam koji si jurio. I posle kada ga u stanici budu (na jedini mogući način) "pitali" ko mi je bio saučesnik, žaliće se na policijsku torturu. Trebali ste da ga prebijete k'o mačku pa da ga pustite, sada će ionako da prodje bez posledica...

jelena

18.07.2011. 22:33

Ovakve napadače stvarno treba dobro kazniti,ili čak ih i obeležiti nekim ožiljkom kako bi ih bila sram samog pojavljivanja na ulici, kako bi bili večno obeleženi.Isto kao u vreme cara DUŠANA,tkz.DUŠANOV ZAKONIK.

Milan

19.07.2011. 01:14

@jelena - E da, takve obeleziti, a Cecu nagraditi..... Sto je najgore ovi sitni sto kradu lancice i ostale gluposti zavrse na najgori moguci nacin, a ovi sto nas ojadise kao Ceca imaju privilegije...

Pedja

19.07.2011. 02:14

@jelena - Pise se tzv. a ne tkz gospodjice mnogo sam pametna.Mnogo bi se sramotili od tog "oziljka" ne bi mogli nocima da spavaju..prosto bi se jeli.Pfff jel ti koristis i konja kad se prevozis s jednog mesta na drugo,samo zato sto je neka istorijska licnost to radila?

Raša

18.07.2011. 22:36

Jadan Rom, jurega kroz Beograd zbog jednog lančića. Bogami, kada bude čuo Sarkozi biće nezgodno...

KisnaGlista

19.07.2011. 01:49

@Raša - Kakav crni Sarkozi, sad će Dačić da se slika s njim i da mu se izvini zbog prekomernog trčanja za njim...

Milan Jelusic

18.07.2011. 22:49

Veliki problem su romi skitnice koji su se dovukli sa svih strana. Ali narod ce uzeti zakon u svoje ruke i ocistiti beograd od te horde. neznam samo kako ce ih Dacic zastititi. sta su te skitnice uradile pametno i korisno osim sto su krali i otimali.

Dragan

19.07.2011. 09:59

@Milan Jelusic - Davno u osnovnoj skoli sam ucio staru narodnu pricu sa poukom kako marvi nema suda. Za stoku nije ni zatvor ni sud, nego bejzbol palice, metalne stangle, celicne cevi, lanci, drske od lopata i asova, pa udri dok se ne opameti ili ne rikne.

Angkor

19.07.2011. 10:37

@Milan Jelusic - Ne prave romi problem samo u Beogradu, mada ne tako cesto nisu samo oni problem. U mom mestu kradu sve zivo. Od drvenih stubova za ograde, benzina, kablova, bakarnih kazana, alata, suvog mesa, svezeg mesa iz zamrzivaca u pomocnim prostorijama, cigareta u prodavnicama, struje sa bandera i niko im nista nemoze iako se zna u 99% slucajeva ko je pocinilac. Uglavnom ih niko ne dira, a ako ih i uhapse u kratkom periodu opet zavrse napolju i ajmo ponovo.

Milos

18.07.2011. 22:55

E da nisu romi u pitanju Djilas bi ga primao i nazivao herojem ali posto su napadnuti romi nece biti nikakvog prijema da nas nebi ovi sa zapada proglasili za fasiste jer Boze moj slavimo onog ko je napao rome. Za zapad bi odmah postali fasisti, nacisti i ko sve jos Boze me sacuvaj.

Milutin

18.07.2011. 23:16

Zao mi je mladog coveka sto se povredio jureci bitangu ali kakva drzava takav je i narod. Na jednoj strani posteni a na drugoj lopovi. Sta rade NVO zar jos nisu uputile protest vladi zbog maltretiranja nesrba! Zasto se Tadic nije, jos, izvinio lopovu i njegovoj bransi? Ni jedna vlast u Srbiji ne cini nista da se resi problem Roma da se smanji dzeparenje. Koliko znam, Romi su sitniji lopovi i njihove su kradje sitnijeg formata a tu je i prosjacenje po ulici.

karlo

18.07.2011. 23:41

Odmah vinovnika kod Dacica da mu se izvini sto ga je neko jurio, pa sto ga je policija uhapsila, pa da se lepo rukuju lopov i Dacic za televiziju i novina a policajce i ovog hrabrog momka suspendovatyi i kazniti jer su u dekadi roma jurili roma!

petar

18.07.2011. 23:48

Svaka cast majstore! Odreagovao si ljudski i muski! Srecne ti rane i brz oporavak!8

anči

19.07.2011. 00:26

A zašto je naglašeno da su u pitanju Romi? Da li bi bilo naglašeno da su Srbi? Zamislite vest: Dva mladića srpske nacionalnosti u autobusu 31...i tako dalje.Mehanizmi raspirivanja mrženje su vrlo suptilni a delotvorni.

Dimitrije

19.07.2011. 12:33

@anči - A zasto da ne naglase? Svaki dan uvece idem Dusanov ulicom do Vuka, a na uglu Takovske i bivse 27. marta stoje dvojica jedan kidise na kola da pere prozore, a drugi sa stapom na jednoj nozi prosi. Na 200-300 metara od Terazija voze konjsku zapregu i motokultivatore bez svetala sa kartonima. Nikad nisam video da ih neko zaustavi i iskljuci iz saobracaja.Ej ' dokle smo dosliu u 21.veku malte ne u centru kljuse i motokultivator.Nemam apriori ni protiv koga nista, ali zna se red.

Sloba

19.07.2011. 14:50

@anči - anči, naglaseno je da su romi jer ih je veoma lako prepoznati. Drugacije izgledaju od srba, hrvata, slovenaca, nemaca, engleza, ... Kada god sam im se obratio: (na semaforu) "ciganine, odmakni se od kola", (u autobusu): "ciganine, prestani da urlas" , (ispred stana) "cigani, nista vam ne dam, nemojte vise da mi zvonite, ... vam ..." Nikada se nisam prevario u vezi njihove nacionalne pripadnosti.

Majabg

19.07.2011. 00:32

Cestitam ovom hrabrom mladicu! Apelovala bih na policiju da poradi na strategiji u ovakvim slucajevima ali to bi bio "poziv u prazno", tako da mogu jedino da se nadam da u Beogradu ima vise ovakvih mladica kao sto je Lolic dok cuvare reda i komunalnu policajcu(posebno ove druge) vlast prima sa stranackom knjizicom pa se zato valjda i ne trude... zamisljam samo kako bi iblo lepo kada bi privatizovali policiju...... mislim da ovakvih slucajeva vise ne bi bilo!!!!

Bora

19.07.2011. 01:03

Sada ce hrabri gradjani hvatati romske kriminalce posto je Dacic naplasio svoje policajce. Ove kriminalce stite NVO, a ko stiti policajce? Policija sada moze nalaziti siroku paletu izgovora za neintervenisanje.

nidzo50

19.07.2011. 02:53

Kada nam opet poraste svest kao gosp. Lolicu i ovo ce biti slobodna zemlj kao sto je bila mislim na bezbednost gradjana. Iskrene cestitke i brz oporavak.

mila

19.07.2011. 05:34

ih pa zlato da ne ukradu........meni pokrali na meri,na pijaci i sada treba da gledam u boju kože,a bre kradu i naši da se ne lažemo,a ovi po opštinama,javnim preduzećima,zdravstvu......ni romi ne bi tako i toliko,jer ne znaju

Dorćolac

19.07.2011. 08:58

Dok retki pojedinci obavljaju dužnost organa reda, evo šta radi režimska policija u glavnom gradu. U nedelju 17. oko 19:00 u blizini Brankovog mosta sa Novobeogradske strane, zaustavila me je policija dok sam se peške vraćao kući. Ni dobar dan, ni objašnjenje zašto, ni izvinjenje posle provere identiteta, ni doviđenja - komandir je samo dobacio kolegama "idemo!". Nateran sam da se izuvam na sred ulice samo zato što nisam bio u sakou i sa akt tašnom? E, druže Dačiću NIJE DOBRO!

Dusica

19.07.2011. 12:35

@Dorćolac - Neotesani su, namrgodjeni,samo sto ne reze i ne ujedaju nas a kada treba nigde ih nema.Nisam ljubitelj engleskih Bobija ali tamo ih svi vole bas zbog uctivosti, profesionalnosti i stalne ljubaznosti. A ovi nasi...uzas!!! Izgleda da je Beograd najbezbedniji bio pod Titom.

Hrinaro

19.07.2011. 09:27

Nevjerovatno koliki gnjev se sruci na ulicnog kriminalca. U drustvu ovakvo kakvo je, oni su samo posledica. Divna je prica u kojoj kineski car postavlja Lao Cea za sudiju. Carev prijatelj i lopov koji ga je opljackao dobijaju istu kaznu...Naravno, Lao je odmah bio smijenjen....Ne pravimo od politicara idole. Neka budu smenjivi. Mijenjajmo i sebe.

pedja

19.07.2011. 09:37

Samo se vi zezajte. Lolic je pocinio krivicno delo jer je ugrozio zivot maloletnog lica jureci ga. Gde mu je dokaz da je mali lopov. To sto je video nije dokaz jer je mali tamo slucajno bio, uplasio se i poceo da bezi. Najvaznije je sto on nije sluzbeno lice i nema prava da ikoga juri i ugrozava. Zakon je jasan. Lolic ce odgovarati i biti efikasno kaznjen. Nadajmo se da ce biti kaznjen za primer tako da nikome ne pada vise na pamet da sam isteruje svoju privatnu pravdu.

zevs

19.07.2011. 10:54

@pedja - Ja sam lično iskusio kradju pa bih voleo da dotičnom gospodinu napadnu na ulici nekog iz njegove porodice.Da li bi onda tražio pomoć publike,prijatelja ....ili bi srećno mahao ,,maloletniku,, pazeći da ne povredi njegova prava.

Baki

19.07.2011. 11:39

@pedja - Svaka cast hrabrom momku sto je uhvatio lopova i razbojnika.A ti si ,rekao bih jedan od saradnika ovakvih bandita.Ti savjetuj sebe i bud im advokat

Skroll

19.07.2011. 12:57

@pedja - Samo je pitanje vremena kada ćeš zažaliti što si branio rome. Osim ako nisi jedan od njih.

Novica

19.07.2011. 14:00

@pedja - @Pedja, kakve ima veze to sto je mali  maloletan? Pa ovaj casni covek nije ga progonio dok je ucio u skoli ili se molio u crkvi nego dok je krao u autobusu.

Nenad

19.07.2011. 09:55

U nedelju Nusicevoj ulici primetio sam zenu koja sa pozajmljenog mobilnog telefona zove policiju i prijavljuje da su joj: "cetiri ciganina ukrala tasnu". Evo, i ovaj mladic je svedok romskog razbojnickog ponasanja u vozilima GSP-a. Sta jos treba da se dogodi pa da neko rasturi onu njihovu divlju koloniju kod Buvljaka, pohapsi sumnjive, ostatak najuri iz Beograda a mnoge i iz Srbije (ako ne poseduju dokumente kojima mogu da dokazu da su nasi drzavljani)?! Tako se to radi i u EU. Da zivimo bolje.

ja

19.07.2011. 11:13

@Nenad - a sta treba da se desi da takve kao sto sio ti posalju u novi ausvic, pa da vidis kako je bilo diskriminisanima. nisu svi romi lopovi, kao sto nismo ni svi mi fasisti kao sto si ti!

Gospon

19.07.2011. 13:12

@Nenad - Za to treba politika kakva ceni svoj narod..ali izgleda da smo im svi isti.

Nenad

19.07.2011. 13:46

@Nenad - @ja, nismo svi nepismeni kao sto si ti. Znam da medju romima ima i intelektualaca, postenih domacina, radnika. Ja sam se medjutim fokusirao na besprizorni olos iz okoline Buvljaka. Tacno je da nisu svi oni lopovi. Ima medju njima i obijaca, cedomorki, ubica, makroa, prostitutki, prosjaka, onih koji djubretom skrnave Novi Beograd i ostale delove grada, ... U cemu je medju njima kvalitativna razlika po tebi?

Predlog

19.07.2011. 14:23

@Nenad - @ja, kako narod da zna koji je rom lopov a koji nije? Sigurno je da medju njima ima i postenih. Mozda je resenje u tome da se svakom romu uhvacenom u kradji pored upucivanja u zatvor odsece nos, pa kad izadje na slobodu i udje u autobus ili tramvaj da narod zna od koga treba da se cuva, a od koga ne.

cuprija

19.07.2011. 10:03

jadni romi,ovo je bilo po nacionalnoj osnovi,pustice ih ubrzo,a oni ca opet da kradu i sve tako u krug,jer nista drugo neznaju nego da prose i kradu,najvece zlo Srbije

Gargamel

19.07.2011. 10:10

dvojica mladica romske nacionalnosti? gde je ministar policije da se izvini ostecenoj posto ova dvojica to nisu uradila namerno i da u to ima dodeli nagradu dvojici mladica posto se to nece ponoviti (dok im se ne ukaze naredna prilika)

Dragan Jovovic

19.07.2011. 10:16

Toliko su se osilili da je to strasno. Kradu nam Vence i bukete sa Groblja pa ih ponovo prodaju.

ex vojni policajac

19.07.2011. 11:08

Bravo Comi! zajedno smo sluzili u Vojnoj policiji. Drago mi je da si jos u formi! :)

Dragan

19.07.2011. 16:49

@sani - Nakon ovoliko minusa shvatam da naš narod ne poseduje nikakvu sposobnost za shvatanje sarkazma i ironije, što je u direktnoj vezi sa inteligencijom. Kao što već rekoh, voleo bih da ste narod nekog mog neprijatelja, a ne moji...

grba

19.07.2011. 11:55

dok god budu mogli da pevaju i prose po autobusima gsp-a ja ću se švercovati,iako se retko vozim a nije mi problem da kupim kartu, i gledaću da ko i ovaj veliki čovek sprečim džeparenja,krađe i dr jer oni kradu od sirotinje i nemoćnih lica ...uf što ne uvedu šerijatski zakon po pitanju krađa i da vidiš red u državi

Dejan

19.07.2011. 12:00

Treba organiovati peticiju za proterivanje iz Beograda svih roma (i njihovih porodica) koji nemaju urednu prijavu boravka, licna dokumenta i dokaz o stalnom zaposlenju, kao i propisati kaznu od najmanje 20 godina robije za povratak takvih lica u Beograd.

Jaca

19.07.2011. 13:14

Zaista mi je muka od ovih stvari vise. Svaka cast momcima i naravno da se vec kroz jedan dan zaboravilo sta su ucinili. Da je malo vise tako hrabrih momaka i prvenstveno ljudi, svaka cast.

Samo smo na korak

19.07.2011. 13:30

od latinoamerickog specijaliteta - otsecanja prsta da bi se ukrao prsten.

Novica

19.07.2011. 13:56

Ako sam dobro razumeo, drugi  je uspeo da pobegne. Steta! Gospodinu Miloradu Lolicu cestitam na gradjanskoj solidarnosti, hrabrosti i odlucnosti i zelim mu uspesan i brz oporavak.

braca

19.07.2011. 14:16

Nisu svi romi dzeparosi i lopovi, imajte na umu, vecina nazalost, ali ne osudjujte ih sve, ima i dobrih i postenih. Hocu da kazem da sam pre neki dan prisustvovao pokusaju dzeparenja u troli od strane coveka koji nije romske nacionalnosti, prebacio lik jaknicu preko sake kojom dzepari i samo se gura uz matorce, tj uz njihove dzepove, gledam i ne verujem, ali sreca dekica ga provalio i ovaj pobegao na sledecoj stanici. U svakom slucaju cuvajte se i nemajte predrasude!

Kaodaje Vazno

19.07.2011. 14:27

Ako Beograd ima neki problem poput ovog onda treba da ga rjesi zakonima koji su po definiciji isti za sve gradjane. Ako je puno lopova na ulicama s tim moraju da se nose vlada i policija. Posto u clanku niste naveli imena lopova niste morali ni da kazete da su Romi. Zapravo, uopste nije trebalo da spominjete da su Romi.

Bane 20

19.07.2011. 19:03

@Kaodaje Vazno - Chak i da nisu naveli da su Romi ovo uchinili,pretpostavilo bi se da su oni to uradili...Jer zna se ko ne voli da radi poshteno nego krade ...

Miki

19.07.2011. 14:31

Poznajem licno devojku kojoj je otet lancic. Ona je invalid, cerebralna paraliza, teze se krece i radi kao spremacica.. A lancic joj je kupila majka za rodjendan. Toliko da se zna koga su opljackali lopovi, a svaka cast decku na hrabrosti i moralu.

Clan

19.07.2011. 14:34

Kod nas se jedan od njih pojavio na konkursu za posao prosle nedelje. Ne znamo i ne zanima nas gde je nasao diplomu ali nas je cudilo to da se nada oda ce biti primljen

INZ . Tome

19.07.2011. 15:14

Hitno mora da se usvoi nov socijalan poredak :- rezervati u svakom gradu,za lopuze,ubice,manijaci, i mentalno poremecene osobe, jer dok su oni medju nama na ulici i u okolini ,bice ubistva, pljacke, silovanja... to je moj patent koji na zalost bice usvojen nakon 100 godina!!!.

Licemeri!

19.07.2011. 15:20

Licemeri koji kazu da im smeta sto se u tekstu navodi da su lopovi Romi neka preispitaju malo sebe jer kada se slucajno desi napad na Roma ili Rome onda se u tekstu to takodje napomene, verovatno da bi novinari to predstavili kao neku senzaciju ili skandal, takodje i kao rasni napad. Neka objave slike tih lopova, ovo im verovatno nije prvi put. Garantujem da bi se jos ljudi javilo kojima je ukradeno nesto i da bi ih prepoznali kao lopove.

kiza

19.07.2011. 17:00

Bravo momci ljudine ste .A,evo i '' Novostima'',kandidata za neko od priznanja za najplemenitiji podvig.

seljakLA

20.07.2011. 20:28

Kuj voli ove neka gi vodi u McDonald na hamburgeri i ostale djakonije....

dekisha

22.07.2011. 11:16

ja sam jedan od ucesnika u toj akciji cestitam miloradu svakako ali znam da bi svako na nasem mestu uradio isto... :)