TENIS JE U DOBRIM RUKAMA: Karlitos stigao do novog trofeja!

М.М.

04. 10. 2024. u 15:54

KARLOS Alkaraz i Junčeng Šang će odmeriti snage u drugom kolu Šangaja.

ТЕНИС ЈЕ У ДОБРИМ РУКАМА: Карлитос стигао до новог трофеја!

FOTO: Tanjug/AP

Ono što su demonstrirali Alkaraz i Siner u finalu Pekinga je dokaz da je tenis u dobrim rukama.

Karlitos je osvojio četvrti trofej ove sezone i ukupno šesnaesti u karijeri. Poslednja bitka je bila do poslednje kapi znoja.

Meč je bio pravi rolerkoster, a odluka je pala u taj-brejku odlučujućeg seta. Janik je imao prednost od 3:0, a zatim je Španac vezao sedam poena i sasvim zasluženo slavio.

Drugi teniser sveta je u naletu i sada će biti jako teško zaustaviti ga, pobeda nad Italijanom mu je bila deveta u nizu.

Danas će preko puta sebe imati tenisera koji je pre dve nedelje u Čengduu stigao do svog prvog trofeja.

Verujemo da će se u prvom setu igrati ponuđeni broj gemova.

NAŠ TIP: 7-9 (kvota 1,73)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Preuzmite našu aplikaciju za ljubitelje klađenja

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! Orlovi izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.

13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40

Komentari (0)

Štednja u Unicredit Banci uz kamatnu stopu od čak 3,60%