NOVA GOLEADA U NAJAVI? "Konjušari" favoriti protiv "orlova"
28. 11. 2022. u 09:00
FUDBALERI Karabaga dočekuju Ziru u utakmici 15. kola azerbejdžanske Premijer lige.

Foto: Profimedia
Aktuelni šampion je prava kaznena ekspedicija u novoj sezoni, popularni "konjušari" su neporaženi od početka prvenstva. Izabranici Gurbana Gurbanova su nakon 14 odigranih mečeva ostvarili 13 pobeda i samo jedan remi uz ostvarenu gol-razliku 40:8. Fudbaleri Karabaga su zasluženo lideri na tabeli sa 40 bodova, pet više od drugoplasiranog Sabaha.
Ekipa Zire je uspela posle dva vezana poraza da se vrati na pobednički kolosek. "Orlovi" su u prošlom kolu savladali Sabail minimalnim rezultatom. Gosti trenutno zauzimaju 4. mesto na tabeli sa 22 osvojena boda. U minulom međusobnom duelu Karabag je demolirao izabranike Rašada Sadigova 7:1.
U današnjem okršaju u Bakuu šampion je apsolutni favorit i savetujemo da kec obavezno pojačate golovima. Za najhrabrije predlažemo da pokušaju sa prelazom, "konjušarima" nema ravnih u fudbalskom prvenstvu Azerbejdžana i nije nemoguće da se desi preokret.
ZA HRABRIJE: UG 5+ (kvota 3,35)
ZA NAJHRABRIJE: 2-1 (kvota 26)
Preporučujemo

SRBIJA MORA BOLjE! Afrikanci su uvek bili mina za našu reprezentaciju
28. 11. 2022. u 08:28 >> 08:28

"TOTALNA TUGA NOVAKA ĐOKOVIĆA" Ovome se Nole uopšte nije nadao...
NOVAK Đoković se ovih dana susreo sa dešavanjima koja nisu po njegovoj volji.
18. 03. 2023. u 15:40

NOVI ISKORAK U BESMISAO ZBOG RATA U UKRAJINI: Tenis ovo ne pamti...
Dok traje rat u Ukrajini, traje i utrkivanje pojedinih institucija u potezima koji prkose zdravom razumu.
18. 03. 2023. u 15:04

LUDILO SE NASTAVLjA: Hrvati (opet) zgrozili svet
HRVATSKA je opet u centru pažnje evropske sportske javnosti zbog velikog skandala koji su izazvali tamošnji navijači.
18. 03. 2023. u 14:40
Komentari (0)