REKORD NA STARTU: Na humanitarnoj trci u Sremskoj Kamenici 600 mališana
NA humanitarnoj novosadskoj trci, „Trčim za dečiji osmeh", koju tradicionalno već deveti put organizuju Atletski klub „Apatin" i Visoka poslovna škola strukovnih studija u Novom Sadu, u subotu, 11. marta u Kameničkom parku, startovaće više od 1.000 prijavljenih učesnika, od čega je rekordan broj mališana, njih 600.
promo
U okviru manifestacije biće održane dečje trke na 100, 200, 400 i 800 metara, dok se odrasli takmiče na deonicama od četiri i 10 kilometara.
Cilj manifestacije je da se prikupe novac, odeća i obuća, igračke i slatkiši za decu bez roditeljskog staranja koja žive i borave u Sigurnoj dečijoj kući, Svratištu za decu i mlade Grada Novog Sada i u Dečjem selu u Sremskoj Kaenici.
Novčana sredstva prikupljaju se u okviru kotizacije, dok se garderoba, igračke i slatkiši na dan trke mogu doneti u Prijemni centar organizatora u Kameničkom parku. Prijemni centar otvara se već na dan trke u devet časova.
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)