"TENIS OVO NE BI PREŽIVEO..." Čovek sa najviše ATP titula poslao dramatično upozorenje

Bivši američki teniser Džimi Konors, rekorder u broju ATP titula (109), ne krije da je impresioniran čeličnom mentalnom snagom Janika Sinera.

ТЕНИС ОВО НЕ БИ ПРЕЖИВЕО... Човек са највише АТП титула послао драматично упозорење

FOTO: Tanjug/AP

Otkako je skandal oko njegovog dopinga izbio, Siner je zabeležio samo jedan poraz – u finalu serije 500 u Pekingu protiv Karlosa Alkaraza. 

Ipak, Sineru još uvek preti oštra kazna, jer se Svetska agencija za borbu protiv dopinga (VADA) žalila Sudu za sportsku arbitražu (KAS) na sankciju Agencije za teniski integritet (ITIA) i tražila suspenziju od godine do dve. Ishod žalbe se očekuje krajem godine.

– Ako Siner bude kažnjen, ne verujem da tenis može da preživi takav udarac. Ranije se videlo da se ne plaše da kažnjavaju slabije rangirane igrače, ali ne i one iz vrha. Zaista ne znam može li tenis ovog nivoa da to preživi - rekao je Amerikanac.

BONUS VIDEO VESELI SE, SRPSKI RODE: Novak Đoković je ovako proslavio zlato na Olimpijskim igrama

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SRPSKI DUO NAPADA LIGU ŠAMPIONA: Nikoliću i Joviću neće biti lako da u Sofiji osiguraju pozitivan rezultat

SRPSKI DUO NAPADA LIGU ŠAMPIONA: Nikoliću i Joviću neće biti lako da u Sofiji osiguraju pozitivan rezultat

LEVSKI i AEK ove večeri na "Naciolanom stadionu Vasil Levski" (21.00) otvaraju plej-of Lige šampiona, a domaćin u prvi meč ulazi sa velikim samopouzdanjem. Bugarski šampion ne zna za poraz u svim takmičenjima još od maja, dok AEK traži način da prekine osmogodišnje čekanje na povratak u grupnu, odnosno ligašku fazu elitnog evropskog takmičenja.

18. 08. 2026. u 14:15 >> 14:15

Komentari (0)

Meridianbet podržao UFC Fight Night: Beograd kao nova borilačka prestonica