SRBIJA U FINIŠU OSTALA BEZ SVETSKE MEDALJE: Naši veslači nakon velike borbe ostali bez pobedničkog postolja u Češkoj

24. 09. 2022. u 16:43

SRPSKI veslači Martin Mačković i Miloš Vasić zauzeli su danas četvrto mesto na Svetskom prvenstvu u češkim Račicama, u disciplini dvojac bez kormilara.

СРБИЈА У ФИНИШУ ОСТАЛА БЕЗ СВЕТСКЕ МЕДАЉЕ: Наши веслачи након велике борбе остали без победничког постоља у Чешкој

Mačković i Vasić su trku završili u vremenu 06:33,98 minuta, a zlatnu medalju je osvojila ekipa Rumunije u sastavu Marijuš Kozmijuk i Serđu Bežan (6:28,06).

Srebro je osvojio španski dvojac u sastavu Havijer Ordonjez i Haime Pazos (6:29,27), dok je bronzana medalja pripala Oliveru Vajn-Grifitu i Tomasu Džordžu iz Velike Britanije (6:30,86).

BONUS VIDEO: Novak Đoković nije među troje tenisera s najvećom zaradom u 2021.