OVO TREBA DA UĐE U VATERPOLO UDŽBENIKE: "Delfini" neverovatnom odbranom izludeli Italijane (VIDEO)

04. 08. 2021. u 21:38

VATERPOLISTI Srbije nadigrali su Italiju sa 10:6 u četvrtfinalu Olimpijskih igara, ali jedan detalj sa ovom meča je posebno upečatljiv.

ОВО ТРЕБА ДА УЂЕ У ВАТЕРПОЛО УЏБЕНИКЕ: Делфини невероватном одбраном излудели Италијане (ВИДЕО)

Ono što su igrači Dejana Savića uradili u prvoj četvrtini treba da se nađu u vetrpolo udžbenicima.

Naime, u jednom momentu sudije su isključile trojicu srpskih igrača, pa se igralo šest na tri pred golom Branislava Mitrovića. Međutim, ni to nije bilo dovoljno Italijanima da postignu gol, već su se "delfini" i u toj situaciji odbranili.

To je sigurno uticalo na "azure" koji su prvo poluvreme okončali sa svega tri postignuta gola.

Podsetimo, Srbija u polufinalu igra protiv Španije (petak, 12.50) jedine selekcije koja je do sada zabeležila sve pobede.