ZAPOČEO SERGEJ, DOVRŠIO IH IMOBILE: Sasuolu nije pomogao ni Đuričić (VIDEO)

24. 01. 2021. u 20:07

LACIO je u duelu 19. kola savladao Sasuolo u Rimu rezultatom 2:1 u okviru italijanske Serije A.

ЗАПОЧЕО СЕРГЕЈ, ДОВРШИО ИХ ИМОБИЛЕ: Сасуолу није помогао ни Ђуричић (ВИДЕО)

Foto AP

Nije dobro po domaćina počelo. Izabranici Simonea Inzagija bili su u zaostatku od šestog minuta duela. Filip Đuričić je dobro proigrao Frančeska Kaputa koji je bez mnogo problema matirao Rejnu.

Čekali su odgovor do 25. minuta gosti, prvo im je stigao SMS, a potom i poziv na koji je odgovorio Sergej Milinknović-Savić. Srbin je bio najviši u skoku nakon kornera za 1:1.

Potpuni preokret videli smo u 71. minutu kada je Adam Marušić po levoj strani probio, proigrao je Ćiru Imobilea koji je rutinski savladao Konsiljija za 2:1.

Do kraja meča nije bilo promene rezultata pošto je Eskalanteov udarac odbranio Konsilji, pa je Lacio ovom pobedom ostao na sedmom mestu Serije A sa 34 boda. Sausolo je deveti sa 30.