EVROLIGA BEZ MILOSTI: Ponovo udarila po džepu vlasnika Panatinaikosa, a nije štedela ni Atamana i Lasa
Disciplinski sudija Evrolige novčano je kaznio sa 7.500 evra vlasnika Panatinaikosa Dimitrisa Janakopulosa zbog komentarisanja suđenja na društvenim mrežama.

Foto: Profimedia
Janakopulos je kažnjen u skladu sa članom iz Disciplinskog kodeksa Evrolige zbog komentarisanja suđenja na utakmici 11. kola najkvalitetnijeg evrpskog takmičenja protiv Žalgirisa (77:84).
Nedavno je Janakopulos dobio zabranu prisustva sportskim događajima, koja se samo nadovezala na onu koju je prethodno imao i koja je glasila na čak osam meseci. Kazna je produžena na još mesec dana, a vlasnik grčkog kluba je takođe i novčano kažnjen.
*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--

Foto: EPA-EFE/GEORGIA PANAGOPOULOU
Takođe, Evroliga je sa po 5.000 evra kaznila trenere Panatinaikosa Ergina Atamana i Baskonije Pabla Lasa. Naime, Ataman je kažnjen zbog komentarisanja suđenja na meču 21. kola protiv Barselone, dok je Laso kažnjen zbog komentara na račun sudija na utakmici 22. kola protiv Panatinaikosa.
Nisu to jedine kazne Evrolige, pošto je sa 4.000 evra kaznila košarkaša Barselone Čimezija Metua zbog neprikladnog ponašanja prema sudijama na utakmici 26. kola protiv Olimpijakosa.
*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo

VRATIO SE JOKIĆ, I TO KAKO! "Džoker" nastavlja da beleži tripl-dablove kao da povrede nije ni bilo
NAKON što je par mečeva propustio zbog povrede, Nikola Jokić se dominantno vratio na teren zabeleživši tripl-dabl protiv Milvoki baksa, a novo dominantno izdanje srpskog asa očekujemo na večerašnjem susretu Denvera i Jute ("Bol arena", 2.00).
28. 03. 2025. u 14:37 >> 14:37

RUSIJA NA NOGAMA! Zbog onoga što se sprema u Beogradu Rusi netremice gledaju ka Srbiji
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
27. 03. 2025. u 12:40

UMRO ROĐENI BRAT VIKI MILjKOVIĆ: Bolest ga odnela u 47. godini, tragedija u porodici pevačice
NAKON kraće bolesti preminuo je rođeni brat Viki Miljković Vladica Miljković u 47. godini.
28. 03. 2025. u 11:35
Komentari (0)