GRK JE SVE OBJASNIO: Vasilis Spanulis otkrio zašto je Monako izgubio od Partizana
KOŠARKAŠI Partizana ostvarili su važnu pobedu u Evroligi, pošto su kao gosti savladali Monako sa 86:69. Razlog zašto je ishod bio ovakav objavio je trener Kneževa Vasilis Spanulis.
Foto: EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER
Grk smatra da sa ovako lošom odbranom kakvu je Monako igrao ne može da se pobedi utakmica.
- Igrali smo lošu odbranu, ne možemo da igramo sa ovako lošom odbranom. Partizan je bio bolji i zato je pobedio - rekao je Spanulis.
Partizan je posle ove pobede na učinku 14-12, a u narednom kolu 28. februara dočekaće Baskoniju.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
VELIKA SENZACIJA U ROTERDAMU: Stefanos Cicipas izgubio od 92. tenisera sveta
07. 02. 2025. u 17:14
PARTIZAN OSTVARIO VAŽNU POBEDU: Crno-beli slavili protiv Monaka (FOTO)
07. 02. 2025. u 20:57
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za utorak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila veoma zanimljiv dubl.
16. 12. 2025. u 07:05
VLADIMIR PUTIN JE ODUŠEVLjEN! Ruski predsednik se vanredno oglasio: "Snažan i odlučan karakter!"
Otkako je počeo rat u Ukrajini, Rusija nema mnogo dobrih vesti sa međunarodnih meridijana, usled brojnih sankcija Zapada, ali - Vladimir Putin, predsednik Ruske Federacije, danas je veoma ponosan.
16. 12. 2025. u 12:20
"Sinovi i kćeri nacije, spremite se za BORBU, Ruska tvrda MOĆ raste!" General uputio alarmantno upozorenje
RIZIK da bi Rusija mogla da napadne Veliku Britaniju raste, a "sinovi i kćeri" nacije moraju biti spremni za borbu, rekao je komandant britanskih oružanih snaga.
16. 12. 2025. u 11:42
Komentari (0)