PARTIZAN "ČERUPA" HRVATE! Posle igrača Zadra, Željko Obradović bacio oko i na prvu zvezdu Cibone
Kako prenose hrvatski mediji, Partizan želi još jednog srpskog igrača iz tamošnje lige!

Foto: Profimedia
"Telegram" piše da posle ponude za Arijana Lakića sada Željko Obradović u redove crno-belog tima želi da dovede Aleksandra Aranitovića!
"Aleksandar Aranitović na stolu ima ponudu najtrofejnijeg evropskog trenera, i kako sad stvari stoje, izgledno je da će je prihvatiti. Izvori bliski Ciboni, gde je Aranitović proveo zadnje dve sezone, navode nam da još nije sve gotovo, ali da je posao blizu realizacije", navodi "Telegram".
Aranitović ima 26 godina, rođen je u Beogradu i igra na poziciji beka. Ponikao je u Crvenoj zvezdi, a kako tu nije dobio pravu šansu pozajmljen je Megi u sezoni 2015/16.

Foto: Aba liga/ Cibona/Marin Susic
Nakon toga je otišao u Partizan i već ranije je nosio crno-beli dres dve sezone. Nakon toga je igrao u Den Bošu, francuskom timu Bloa, Mladosti iz Zemuni i Džikji pre nego što je 2022. godine potpisao za Cibonu gde je jedan od najboljih igrača poslednje dve sezone. U prethodnoj sezoni je u ABA ligi prosečno provodio 30 minuta na terenu i postizao je 15,6 poena uz 4,5 skokova i 2,7 asistencija.
BONUS VIDEO: NOVI LjUBIMAC "DELIJA": Ovom igraču Zvezde su navijači skandirali pred drugi meč finala
Preporučujemo

BASKONIJA KUPUJE U HUMSKOJ! Partizan ostaje bez jednog od najboljih igrača
13. 06. 2024. u 09:39

CENTAR OSTAJE CRNO-BELI: Partizan sprema novi ugovor za Alena Smailagića
11. 06. 2024. u 17:35

''VEČITI'' U BORBI ZA CENTRA: Šampion sveta na meti Partizana i Zvezde
11. 06. 2024. u 18:15

ZA KRAJ, SPEKTAKL: PSŽ i Čelsi u bici za svetsku krunu!
Ovo je istorijski meč – prvo finale FIFA proširene verzije Svetskog klupskog prvenstva (sa 32 tima) biće odigrano između dve fudbalska velikana. PSŽ traži kompletiranje četvorostruke krune (Liga 1, Kup Francuske, LŠ i sada Klubovskog SP), dok Čelsi cilja da postane prvi engleski klupski tim koji će ovaj trofej osvajati dva puta (posle 2021).
13. 07. 2025. u 09:00

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

SLAVIMO PETROVDAN: Šta se danas ne radi i šta treba umesiti
SRPSKA pravoslavna crkva i njeni vernici danas proslavljaju Petrovdan, praznik koji je posvećen svetim apostolima Petru i Pavlu.
12. 07. 2025. u 07:34
Komentari (0)