IMAMO NAJBOLJI GOL MUNDIJALA! Ovo se viđa jednom u životu: Pogledajte čudesan pogodak sa meča Holandija - SAD

03. 12. 2022. u 17:48

FUDBALSKA reprezentacija Sjedinjenih Američkih Država danas u osmini finala igra meč protiv Holandije, a u drugom poluvremenu viđen je jedan od trenutaka koji je obeležio ovogodišnje Svetsko prvenstvo u Kataru.

ИМАМО НАЈБОЉИ ГОЛ МУНДИЈАЛА! Ово се виђа једном у животу: Погледајте чудесан погодак са меча Холандија - САД

Igrao se 76. minut, Holandija je vodila rezultatom 1:0, a onda... nešto što se viđa jednom u životu, prosto nema reči koje bi opisale magiju Hadžija Vrajta, pa klikom OVDE pogledajte bez premca najlepši gol dosadašnjeg dela Mundijala.