PETARDA CRVENE ZVEZDE: Inđija nemoćna pred naletom šampiona Srbije (VIDEO)

A. Ilić

25. 04. 2021. u 17:00 >> 18:46

CRVENA zvezda rutinski je savladala Inđiju 5:1 na gostovanju u okviru 33. kola Superlige.

ПЕТАРДА ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ: Инђија немоћна пред налетом шампиона Србије (ВИДЕО)

Nije mnogo trebalo gostima da povedu. Veljko Nikolić je već u šestom minutu doneo prednost crveno belima. Imali su domaći obećavajuću šansu u 17. minutu, ali je Bastajić zakasnio na loptu u petercu.

Usledio je fantastičan period igre za Milana Pavkova. Prvo je u 21. minutu realizovao penal nakon igranja rukom Škorića u šesnaestercu. Potom dva minuta kasnije Falko je proigrao Rodića, defanzivac prosleđuje do Pavkova koji je rutinski savladao Jovičića.

U samoj završnici poluvremena Bastajić iskosa izlazi pred Popovića, samo pogađa stativu. Kaznili su to crveno-beli u 45. minutu kada je Gajić proigrao Falka, a italijan još jednom trese mrežu Inđije.

Upisao se u 60. minutu meča i drugi Italijan. Dijego Falćineli koristi dobru loptu Srnića za peti gol Zvezde.

Jedino što su do kraja gosti uspeli, jeste da se upišu na semafor. Kanga je u 62. minutu, odmah po ulasku u igru, napravio penal nad Neškovićem. Siguran izvođač najstrože kazne bio je Bastajić za 5:1.

INĐIJA - CRVENA ZVEZDA 1:5 (0:4)
(Bastajić 64'p - Nikolić 6', Pavkov 21'p, 23', Falko 45', Falćineli)

Stadion: Inđije

Igraće se bez prisustva gledalaca

Sudija: Srđan Jovanović.

Inđija: Jovičić - Cucin, Đurić (od 46. Riznić), Škorić (od 46. Đorđević), Bastajić, Jovanović, Aleksić (od 68. Pantelić), Protić, Bakić, Nešković, Dimitrov (Džobe od 79.).

Popović - Gajić, Milunović (od 61. Degenek), Pankov, Rodić (od 61. Vukanović) - Falko (od 61. Kanga), Petrović, Nikolić, Srnić - Falčineli, Pavkov (od 61. Gavrić).

KRAJ MEČA

83. MINUT - Čini se da bi i jedan i drugi tim voleli da se meč završi u ovom trenutku.

73. MINUT - PRILIKA CRVENA ZVEZDA - Falčineli je centrirao sa desne strane, a Gavrić pogađa prečku

63. MINUT - GOL INĐIJA - Siguran izvođač bio je Nebojša Bastajić.

62. MINUT - Kanga samo što je ušao u igru napravio je penal nad Neškovićem.

60. MINUT - GOL CRVENA ZVEZDA - Dijego Falćineli uspeva da zatrese mrežu za peti gol Crvene zvezde. Dobio je italijan odličnu loptu od Srnića i matirao je sa lakoćom Jovićića.

55. MINUT - Aleksić i Srnić su igrali jedan na jedan ispred šesnaesterca gostiju. Fudbaler domaćeg tima mlako je šutirao.

50. MINUT - Preuzela je Inđija kontrolu lopte na startu drugog poluvremena.

PRVO POLUVREME

45. MINUT - GOL CRVENA ZVEZDA - Nakon kontre Crvene zvezde Gajić dodaje do Falka, a Italijan uvećava još jednom prednost crveno-belih

42. MINUT - DOBRA PRILIKA ZA INĐIJU - Bastajić iskosa izlazi pored Popovića, zaštitio je ugao golman Zvezde, Bastajić pogađa stativu.

37. MINUT - Probao je i Bastajić, ali nedostaje kvaliteta u završnici domaćem timu.

36. MINUT -Oprobao je udarac Nešković, siguran je bio Popović

34. MINUT - Ponovo preti Crvena zvezda, Simiću je malo nedostajalo da zatrese mrežu još jednom.

30. MINUT - Usledio je nešto mirniji period utakmice.

23. MINUT - GOL CRVENA ZVEZDA - Falko je odlično proigrao Rodića koji pogađa pravo mesto, a Milan Pavkov uspeva da prosledi loptu u mrežu.

21. MINUT - GOL CRVENA ZVEZDA - Najstrožu kaznu izveo je Milan Pavkov. Bivši golman Partizana je pročitao stranu, ali je napadač crveno-belih bio precizan.

19. MINUT - Nikolić je nakon prekida prosledio loptu do Milunovića. Odbranio se Jović. Već u sledećem napadu Škorić je igrao rukom. Penal za Zvezdu. Škorić je nakon toga zbog prigovora dobio žuti karton.

17. MINUT - VELIKA PRILIKA ZA INĐIJU - Imali su domaći fudbaleri kontru po desnoj strani, zakasnio je Bastajić na tu loptu koja prolazi kroz peterac.

16. MINUT - Pokušava Falčineli jedan na jedan sa Jovičićem, korner za Zvezdu.

11. MINUT - Pokušava Zvezda dugim loptama, otežana je pas igra s obzirom da je teren u Inđiji manjih dimenzija.

7. MINUT - Već u sledećem napadu pokušali su domaći da izjednače. Akcija je bila obećavajuća, skočio je Škorić, ali nije bilo posla za golmana Zvezde Zorana Popovića.

6. MINUT - GOL CRVENA ZVEZDA -  Veljko Nikolić uspeva da zatrese mrežu Inđije. Jovićić je pokušao, ali nije uspeo da ukroti loptu.

4. MINUT - Falko je oprobao udarac, ali neprecizno.

1. MINUT - Meč u Inđiji je počeo.