ZVEZDI MALO DVA PENALA: Radnik odigrao utakmicu sezone, crveno-beli slavili (VIDEO)

A. Ilić

17. 04. 2021. u 18:42 >> 21:04

Fudbaleri Crvene zvezde dočekali su Radnik iz Surdulice u 33. Superlige Srbije.

ЗВЕЗДИ МАЛО ДВА ПЕНАЛА: Радник одиграо утакмицу сезоне, црвено-бели славили (ВИДЕО)

Rasterećeno su Surduličani doputovali na stadion Rajko Mitić. Uz odlične intervencije Kostića na samom početku meča uspešno su se branili.

Ivan Kostić je u 18. minutu napustio teren zbog povrede nakon duela sa Sanogom, a na njegovo mesto došao je rođeni Surduličanin, dvadesetdvogodišnji Stefan Ranđelović.

Ranđelović se šest minuta kasnije našao na teškom ispitu. Skinuo je penal Felipeu Falku.

A gosti su u 35. minutu kaznili promašaj Zvezde. Uroš Milovanović uspeo je da obiđe Milana Borjana i pošalje loptu u mrežu.

Ipak, u 54. minutu uspeva Crvena zvezda da izjednači. Nikolić je ubacio loptu iz kornera, a glavom je Sanogo matirao Ranđelovića.

iu 71. minutu se ponovo na teškom ispitu našao mladi golman. Bakajoko je oboren u šesnaestercu. Mirko Ivanić izveo je jedanaesterac, a Ranđelović je ponovo izašao kao pobednik.

Po drugi put je Veljko Nikolić bio asistent u 86. minutu. Nakon terenske inicjative uspeo je da pronađe Mirka Ivanića koji uspeva da savlada odličnog Ranđelovića.

CRVENA ZVEZDA – RADNIK 2:1
(Sanogo 54' Ivanić 85'-Milovanović 35')

Sudija: Stanko Ostraćanin

Crvena zvezda: Borjan – Gobeljić, Pankov (od 46. Milunović), Degenek, Rodić – Sanogo (Petrović od 70.) , Nikolić – Gavrić (od 46. Vukanović), Ivanić, Falko (od 46. Pavkov) - Falčineli (Bakajoko od 70.).

Radnik: Kostić (od 18. Ranđelović), Jokić, Radmanovac, Lukić, Bogdanovski, Radmanović, Danoski (od 56. Spasić), Stamenković, Biber, Stojanović, Milovanović, Bainović.

Tok duela pratite uživo putem našeg sajta u nastavku teksta.

KRAJ MEČA

90+1 MINUT Pokušao je Radnik u završnim minutima da dođe do izjednačenja, ali suviše brza lopta za Bogdanovskog.

86. MINUT -  GOL CRVENA ZVEZDA - Nikolić proigrava Ivanića koji uspeva da slomi otpor Radnika za 2:1.

84. MINUT - Ređaju se prilike Zvezde. Uspeo je Mirko Ivanić u dva navrata, pa Bakajoko, ali nema promena.

77. MINUT - Ivanić šutira preko gola. Nije bio ni blizu da ugrozi Ranđelovića

71. MINUT - NOVI PENAL ZA ZVEZDU - Bakajoko je oboren u šesnaestercu. Izvođač najstrože kazne bio je Mirko Ivanić. Ponovo brani golman Ranđelović.

Dvadesetdvogodišnji golman Surduličana uspeo je nešto što se zaista retko viđa, odbranio je dva penala u istom meču.

60. MINUT - Centrirao je Ivanić, skočio Falćineli, koji glavom šalje u okvir gola, stativa je bila saveznik gostiju. Potom Pavkov šutira sa dva, tri, metara, daleko iznad prečke.

58. MINUT - Sanogo dodaje do Rodića, bek iz prve za Pavkova, loše je šutirao Pavkov.

54. MINUT -  GOL CRVENA ZVEZDA Nakon centaršuta Nikolića najviši u skoku bio je Seku Sanogo. Vezista uspeva glavom da savlada mladog Ranđelovića.

53. MINUT - Nakon ubacivanja Mirka Ivanića oprobao je udarac glavom i Falčineli, lopta ide preko gola.

51. MINUT -  Nikolić je imao prvi pokušaj za domaće u drugom poluvremenu. Nije bilo veće opasnosti po gol Radnika.

PRVO POLUVREME

45+1. MINUT - Odbitak dolazi do Falka,Italijan pokušava "makazicama" siguran Ranđelović.

43.MINUT - Danoski pokušava da iznenadi Borjana centaršutom, ali golman domaćih bio je budan i hvata loptu.

41. MINUT - Sanogo je pokušao da ugrozi golmana gostiju koji je bio siguran.

35. MINUT GOL RADNIK  - Vodi Radnik na Marakani! Strelac je mladi Uroš Milovanović! Sve se dogodilo posle katastrofalne greške Radovana Pankova koji je loše vratio loptu Borjanu... Ispratio je sve to napadač iz Surdulice, došao do lopte, prošao lako golmana Crvene zvezede i lako pogodio praznu mrežu...

24. MINUT - RANĐELOVIĆ BRANI PENAL - Felipe Falko je izvođač najstrože kazne, a bukvalno prvim kontaktom sa loptom skinuo je penal.

17. MINUT - Ponovo je Kostić završio na zemlji. Usledila je nova lekarska intervencija. Nije sigurno  u ovom trenutku da će golman Surduličana moći da nastavi meč.

12. MINUT - Nižu se prilike Zvezde. Gavrić je šutirao, nakon lepe dubinske lopte, uspeva Kostić da odbrani.

10. MINUT - Nameštao se Željko Gavrić, uputio je udarac, lak plen za golmana Radnika Kostića.

8. MINUT - Usledila je pauza zbog povrede golmana Radnika, Seku Sanogo dobio je žuti karton zbog neopreznog starta nad golmanom gostiju.

5. MINUT - Ivanić šutira sa udaljenosti. Kostić odlično brani.

3. MINUT - Ofanzivna Crvena zvezda od starta. Ivanić je pokušao, gosti sklanjaju loptu sa gol linije. potom Gavrić šutira - korner za Zvezdu, a nakon kornera ponovo zvezda preti, a Kostić siguran.

1. MINUT - Meč je počeo na stadionu Rajko Mitić.