SVE JE PRŠTALO OD FUDBALA: Isključenja i penali na obe strane, Zvezda slavila protiv TSC

A. Ilić

03. 03. 2021. u 15:44 >> 18:04

FUDBALERI TSC poraženi su u 25. kolu Superlige Srbije od Crvene zvezde sa 1:3 (0:0)

СВЕ ЈЕ ПРШТАЛО ОД ФУДБАЛА: Искључења и пенали на обе стране, Звезда славила против ТСЦ

Iako mirno prvo poluvreme nije tako nešto naglašavalo, ulaskom Kange, Srnića i Milana Pavkova, Crvena zvezda u 54. minutu dolazi do vođstva golom Pavkova.

Nije dugo trajala radost domaćeg tima. Minut kasnije Milan Gajić pravi penal i dobija direktno isključenje. Lukić je u 58. minutu bio siguran sa penala.

Samo devet minuta imali su igrača više domaći fudbaleri. Tomanović je u  67. minutu skrivio penal. Dobio žuti zbog starta, a potom drugi zbog prigovora.

Siguran izvođač penala bio je Gejlor Kanga. Iako je Filipović pročitao stranu u koju će šutirati lopta se na kraju odbija u mrežu.

U 70. minutu priliku koristi Milan Pavkov, upisuje svoj drugi gol na meču. Za konačnih 3:1.

TSC - CRVENA ZVEZDA 1:3 (0:0)

(Lukić 58' p - Pavkov 54' Kanga 68', p, Pavkov 70' )

Stadion u Senti

Sudija: Novak Simović

TSC: Filipović – Petković, Damjanović, Babić, Petrović – Stanojev (76. Tumbasević), Tomanović, Banjac (84. Ratkov), Zec – Lukić (84. Milićević), Đakovac (76. Tomašević).

CRVENA ZVEZDA: Borjan – Gajić, Milunović, Degenek, Rodić (77. Gobeljić) – Sanogo, Petrović (46. Kanga) – Ivanić (77. Pankov), Nikolić (46. Srnić), Katai (46. Pavkov) – Ben.

KRAJ MEČA

90. MINUT - Produžen je duel četiri minuta. Tomašević šutira iskosa, preko gola Borjana.

87. MINUT - Na povredu se žali Nemanja Milunović koji je već imao jak udarac na početku meča.

83. MINUT - Velika šansa za Zvezdu, Ben je proigrao Pavkova koji je naspram sebe imao prazan gol. Promašio je napadač.

80. MINUT - Proigrao je Srnić Gobeljića, on dodaje do Bena koji šutira kraj gola.

74. MINUT - Odlično su kombinovali Zec i Lukić, ali je Degenek uspeo da otkloni opasnost. Ubrzo zatim je Petković centrirao sa desne strane oštro po zemlji, ali je Borjan odlično intervenisao

70. MINUT - Zvetda vodi 3:1 od 70. minuta drugom golom Milana Pavkova danas. Srnić je centrirao sa desne strane, a Pavkov bio najspretniji u kaznenom prostoru TSC-a

68. MINUT - Kanga je siguran. Iako je Filipović uspeo da pročita njegovu nameru. Gosti vode 2:1.

67. MINUT - Penal za Crvenu zvezdu.Tomanović pravi prekršaj, dobija žuti, potom drugi žuti zbog prigovora.

61. MINUT - Kontra TSC-a četiri na dva, Milunović je uspeo da sustigne Lukića, koji je pao, ali Novak Simović je pokazao da nema faula...

58. MINUT - Nerešeno je u Senti. TSC izjednačio golom Lukića sa penala. Gajić je dobio crveni karton nakon što je oborio Đuru Zeca u šesnaestercu.

54. MINUT - GOL CRVENA ZVEZDA! Krenula je Zvezda ofanzivno od početka drugog poluvremena. A prvu ozbiljniju priliku koristi Milan Pavkov i donosi Crvenoj zvezdi prednost u Senti.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45. MINUT - Lepa prilika za Nenada Lukića. Posle prekršaja Kataija Idealna pozicija za levononog igrača. Bio je bezopasan po gol protivnika.

40. MINUT - Lukić šutira, siguran Milan Borjan.

37. MINUT - PRILIKA ZA ZVEZDU! - Šutirao je sa 16 metara Veljko Nikolić, odlično brani Filipović. Samo korner.

36. MINUT - Greška u dodavanju na polovini TSC mogla je skupo da košta domaćina, ali su se iskupili defanzivci.

31. MINUT - Do sada najbolja prilika za Crvenu zvezdu. Dobro su kombinovali gosti. Lopta dolazi do Rodića, a on biva blokiran.

29. MINUT - Pokušao je Stanojev da iznenadi Borjana sa 16 metara. Bilo bi to jako opasno, jer mu se lopta odbila na jaču nogu. Izblokirao ga je Rodić.

20. MINUT - Dobro su domaći pripremili meč, zatvorili su po bokovima, a upravo odatle Zvezda najčešće preti ove sezone.

15. MINUT - Velika šansa za TSC. Posle kornera Banjca na prvoj stativi ostao je sam Tomanović. Borjan je već bio savladan, ali je na gol liniji intervenisao Gajić.

9. MINUT - Sanogo šutira sa distance, ne uspeva da zatrese mrežu - šutira kraj gola.

7. MINUT - Lukić pokušava, ali se našao napadač domaćeg tima u ofsajdu.

2. MINUT - Posle nekoliko seukndi došlo je do sudara između El Fardu Bena i Babića. Nimalo naivno to ne izgleda. Medicinski timovi TSC-a i Crvene zvezde su na terenu. Biće obojica u redu, nakon dva minuta nastavlja se meč.

1. MINUT - Utakmica je počela.