PARTIZANOVA 13. U NIZU: Crno-beli nadigrali Vojvodinu u Humskoj!

A. Ilić

02. 03. 2021. u 15:48 >> 17:54

FUDBALERI Partizana savladali su Vojvodinu u 25. kolu Superlige Srbije sa 2:0, a oba gola postigao je Takuma Asano.

ПАРТИЗАНОВА 13. У НИЗУ: Црно-бели надиграли Војводину у Хумској!

Lakše nego što se očekivalo fudbaleri Partizana savladali su Vojvodinu.

Izabranici Aleksandra Stanojevića od samog početka meča bili su raspoloženi za igru.

Na samom početku meča nekoliko puta pripretio je Takuma Asano, a u 25. minutu dobru igru krunisao je golom. Japanski fudbaler bio je veoma raspoložen danas za igru.

"Jaguar" je svoju dobru igru krunisao drugim golom u 64. minutu meča kada ga je odlično proigrao Bibras Natho koji je sa dvadesetak metara uspeo da između nekoliko protivničkih igrača "doktortski" proigra Japanca koji se odlično snašao za 2:0.

Ovo je 13. pobeda Partizana u nizu. Crno-beli u narednom meču 7. marta gostuju Radu na Banjici.

PARTIZAN – VOJVODINA 2:0 (1:0)

(Asano 25', 64')

PARTIZAN: Stojković – Miljković, S. Marković, Vujačić, Obradović – Šćekić, Jojić – Asano (Bajbek od 71.), Natho, Jović (L. Marković od 46.) – Holender. Trener: Aleksandar Stanojević.

VOJVODINA: N. Simić – Andrić, Bralić, Saničanin, Devetak (Stojković od 46.), Đorđević – Drinčić – Vukadinović, Novevski (Bojić od 46.) , V. Simić (Gemović od 62.) – Mrkaić (Zukić od 62.). Trener: Nenad Lalatović.

KRAJ MEČA

92. MINUT - Šutirao je nakon prekida Drinčić, odlično brani, lopta se odbija do Andrića, ponovo brani Stojković, a potom još jednom.

89. MINUT - Lazar Marković šutirao je kraj gola sa velike udaljenosti.

85. MINUT - Pripretio je Bajbek, ali nedostajala je završnica francuskom fudbaleru.

83. MINUT - Nikola Andrić je centrirao sa desne strane, ali je lopta završila u rukama Vladimira Stojkovića.

78. MINUT - Nezadovoljan zbog sudijske odluke da ne dosudi faul nad Obradoviće negodovao je Stanojević koji dobija žuti karton.

76. MINUT - Drinčić je imao priliku iz prekida sa dvadesetak metara. Šutirao je iskusni fudbaler Vojvodine tik iznad prečke.

69. MINUT - PRILIKA ZA VOJVODINU! Drinčić je ubacio u peterac, odlično reaguje Stojković.

63. MINUT - GOL PARTIZAN!  Minijatura Asana i Natha! Ovo obično viđamo na uličnom fudbalu ili futsalu. Sa dvadesetak metara iskosa Natho šalje loptu između nekoliko igrača Vojvodine, pravo do Asana koji postiže novi gol

58. MINUT - Povukao je Marković kontru, nakon što je presekao loptu na sredini terena. šalje do Asana, lopta mu prolazi iza leđa.

53. MINUT - Dobra kontrola lopte i centaršut Lazara Markovića, ali je Aranđel Stojković bio najbolji u skoku pred svojim golom. Potom faul Jojića nad Simićem kojim je sprečena kontra gostiju

46. MINUT - Jedna izmena u Partizanu: Lazar Marković umesto Nemanje Jovića, a dve u Vojvodini: Aranđel Stojković i Petar Bojić umesto Mladena Devetka i Vladana Novevskog.

45. MINUT - KRAJ PRVOG POLUVREMENA

44. MINUT - Šutirao je Asano, ponovo pored gola, a već u narednom napadu Japanac je imao veliku šansu, ali je šutirao kraj gola.

40. MINUT - Ponovo preti Asano, šutira iskosa, ovoga puta u spoljni deo mreže. Japanac večeras jako raspoložen za igru.

32. MINUT - Dobra prilika za Partizan. Jović je podigao loptu na peterac, tamo je Aleksandar Miljković pokušao glavom.

28. MINUT - Dobar korner izvodi Drinčić, Stojković ispucava u korner.

25. MINUT - GOL PARTIZAN - Ponovo u ovom meču radi veza Jojić - Asano. Proigrao je vezista Japanca, a on precizno šutira u golmanov ugao, 1:0.

17. MINUT - Mrkaić se probio po levom boku i poslao loptu pred gol Partizana gde nije bilo nikog od njegovih saigrača da kruniše akciju završnim udarcem.

10. MINUT - Pokušao je sada Asano, ponovo nije bilo opasnosti po gol Simića.

7. MINUT - Kombinovali su Jojić i Asano, Prvi je šutirao iskosa, ali kraj gola Vojvodine

5. MINUT - Igra se između dva šesnaesterca na samom početku. U uvodnim minutima kako se to žargonski kaže "ispitivanje snaga" obe strane.

1. MINUT - Meč u Humskoj je počeo.