PARTIZANOVA 12. U NIZU: Crno-beli sa šest pogotka slavili protiv Inđije (VIDEO)

A. Ilić

26. 02. 2021. u 12:40 >> 14:51

FUDBALERI Partizana slavili su protiv Inđije rezultatom 6:0 u duelu 24. kola Superlige Srbije.

ПАРТИЗАНОВА 12. У НИЗУ: Црно-бели са шест поготка славили против Инђије (ВИДЕО)

Upisao je Partizan 12. pobedu u nizu, a treći meč bez primljenog gola, ujedno su izabranici Aleksandra Stanojevića sa pet golova izjednačili najbolji rezultat protiv Inđije, upravo tim rezultatom slavili su u prvom meču u Humskoj.

Bibras Natho je sa penaltika pogodio nakon što je Ivan Obradović oboren ušesnaestercu u 7. minutu meča.

Čekao je Partizan do 41. minuta za svoj drugi gol. Tada je Lazar Marković iskoristio grešku odbrane da uveća prednost crno-belih.

Potom u zaustavnom vremenu prvog poluvremena nakon neshvatljive greške golmana domaćih Jovičića upisuje se Miloš Jojić.

U Drugom poluvremenu Takumo Asano u 52. minutu uspeva da još jednom uveća prednost gostiju, da bi potom Nemanja Jović nakon kontra napada postavio  5:0.

Potom u samoj završnici šutirao je Bajbek, a odbitak o stativu u gol ubacio je Vujačić za konaćnih 6:0.

INĐIJA - PARTIZAN 0:6 (0:3)

(Natho 7', Marković 41', Jojić 45+2', Asano 52', Jović 78', Vujačić 88)

Sudija: Novak Simović

INĐIJA: Jovičić - Aleksić, Čalov, Kami, Protić - Đorđević (Pantić od 58.), Škorić - Riznić (Đurić od 46.), Nešković (Jovanović od 64), Bastajić (Jobe od 85.) - Dimitrov (Ilić od 64.) . Trener: Dejan Čelar.

PARTIZAN: Stojković – Miljković, S. Marković, Vujačić, Obradović – Šćekić, Jojić (Pavlović od 66.) – L. Marković (Jović od 54.), Natho (Suma od 54.), Asano (Bajbek od 66,) – Štulić (Holender od 54.) . Trener: Aleksandar Stanojević.

DRUGO POLUVREME

KRAJ MEČA - Partizan je zasluženo upisao novu pobedu.

88. MINUT - GOL PARTIZAN Izašli su Suma i Bajbek ispred golmana domaćina, na kraju samo korner. Iz tog kornera Vujačić upisuje drugi gol u sezoni.

85. MINUT - Najbolja prilika Inđije. Nebojša Bastajić je sa udaljenosti šutirao, Stojković brani.

78. MINUT - GOL PARTIZAN - Mladi fudbaler Partizana Nemanja Jović iskoristio je letargiju u odbrani domaćina, izašao sam pred golmana i povisio na 5:0.

72. MINUT - Razumljivo, opao je ritam igre nakon četiri gola Partizana. Promenila su obojica trenera po nekoliko igrača, ali se čini da su crno-beli zadovoljni trenutnim učinkom, ne jure ka protivničkom golu.

56. MINUT - Suma pušta loptu za Jovića nakon centaršuta Holendera, Jovičić brani, a Šćekić potom natrčava na odbitak - preko gola.

52. MINUT - GOL PARTIZAN! Ofanzivan Partizan od starta. Nakon šest minuta igre postigli su gol gosti. Natho dobro proigrava Asana koji kažnjava previše prostora koji su mu domaći dozvolili.

PRVO POLUVREME

47. MINUT - Katastrofalna greška Jovičića! GOL PARTIZAN!Nakon auta domaćina lopta dolazi do Jovičića on se dvoumi da li da doda štoperu ili ispuca loptu, loše dodaje, Natho ga je pritiskao. Asano vraća do Jojića za 3:0.

42. MINUT - Asano je izašao pred Jovičića, ovoga puta uklizava golman domaćina i otklanja opasnost.

41. MINUT - GOL PARTIZAN - Pogrešio je Danijel Kamu, budan je bio Takumo Asano koji šalje do Markovića, a ofanzivni vezista Partizana uspeva da savlada Jovičića iako je šutirao u golmanov ugao.

36. MINUT - Prvi korner za Inđiju. Spoljni deo mreže pogodio je Aleksić.

33. MINUT - Šćekić izvodi još jedan prekid za Partizan, glavom tuče Štulić - ofsajd. Odmah u narednom napadu dobro kombinuju crno-beli, pokušao je Lazar Marković, a Jovićić uklizava i sprečava opasnost.

29. MINUT - Dobra prilika iz slobodnog udarca nakon faula nad Miljkovićem za crno-bele. Kraj lopte Jojić i Natho. Šutirao je Jojić - pogađa Protića u "živom zidu"

27. MINUT - Napad domaćih završio je udarcem Aleksić, visoko preko gola.

25. MINUT - Dobro izveden korner, Vujačić pokušava glavom sa peterca, ali šutira kraj gola.

24. MINUT - Obećavajući napad za Partizan. Povukao je kontru Obradović, dodao do Asana, samo korner za crno-bele.

21. MINUT - Štulić je pobegao čuvaru, šutirao je u padu, Marko Jovilić dobro postavljen pred svojim golom.

14. MINUT - Imao je Lazar Marković nakon odbitka dobru priliku, Jovičić je bio siguran.

12. MINUT - Nakon početnog gola spao je malo ritam igre. Ipak, Partizan ima kontrolu lopte

7. MINUT - GOL! Siguran izvođač penala bio je Bibras Natho.

6. MINUT - PENAL PARTIZAN - Kosta Aleksić obara u šesnaestercu Ivana Obradovića. Penal za crno-bele.

2. MINUT - Štulić je iskoristio grešku Čalova i našao se sam pred Jovičićem, ali je šutirao pored gola.

1. MINUT - Utakmica je počela.