SJAJAN MEČ NA "EMIREJTSU": Arsenal u festivalu golova pobedio Lids, het-trik Obamejanga (VIDEO)

14. 02. 2021. u 19:47

FUDBALERI Arsenala pobedili su Lids sa 4:2 na "Emirejtsu" u 24. kolu Premijer lige, a fanstastičnu utakmicu odigrao je Pjer-Emerik Obamejang.

СЈАЈАН МЕЧ НА ЕМИРЕЈТСУ: Арсенал у фестивалу голова победио Лидс, хет-трик Обамејанга (ВИДЕО)

Čekali su navijači "tobdžija" Gabonca da krene da rešete mreže u svom maniru. Danas je očepio, kasno je za Arsenal, ali bar raduje što je na momente podsetio na moćnu silu.

Sjajni napadač je dva pogotka postigao u prvom poluvremenu, a jedan na startu drugog poluvremena.

Arsenal je bio dominantan u prvih 45 minuta, pošto je vodio sa 3:0. Treći pogodak u tom delu susreta bio je delo desnog beka Hektora Beljerina.

Kada je na semaforu pisalo 4:0 delovalo je da izabranicima Marselo Bijelse preti još veći katastrofa, ali su oni uspeli da se izdignu.

Postigli su dva pogotka, a strelci su bili Strajk i Kosta.

Aresnal se posle ove pobede nalazi na 10. mestu ba tabeli sa 34 boda, dok je Lids 11. sa dva manje.