PRIMERA: Atletiku tri boda u Granadi

Beta

13. 02. 2021. u 16:20

FUDBALERI Atletiko Madrida pobedili su danas na gostujućem terenu ekipu Granade sa 2:1, u utakmici 23. kola španske Primere.

ПРИМЕРА: Атлетику три бода у Гранади

Gosti su poveli golom Markosa Ljorentea u 63. minutu, a tri minuta kasnije Granada je izjednačila golom Venecuelanca Janhela Herere.

Pobedu madridskom klubu obezbedio je Anhel Korea u 75. minutu, nakon što je lopta na putu ka golu pogodila igrača Granade Hesusa Valjeha i prevarila golmana domaćih.

Na tabeli Primere Atletiko vodi sa 54 boda, osam više od gradskog rivala Reala, koji je na drugom mestu uz utakmicu više. Granada je zabeležila peti meč bez pobede i nalazi se na osmom mestu sa 30 bodova.