ZVEZDA UBEDLJIVA U PAZARU: Odlična predstava pod Jošanicom

A. Ilić

07. 02. 2021. u 12:33 >> 14:53

FANTASTIČNA utakmica viđena je u Novom Pazaru. Crvena zvezda gostovala je istoimenom klubu koji je pokazao veliku borbenost i želju. Šampion Srbije slavio je rezultatom 3:1

ЗВЕЗДА УБЕДЉИВА У ПАЗАРУ: Одлична представа под Јошаницом

Otvoreno se igralo od prvog minuta. Gosti su brzo došli do prednosti. Nakon kornera u 2. minutu najbolje se snašao Milan Rodić posle konfuzne reakcije odbrane Pazara.

Napadali su i jedni i drugi u nastavku meča, igralo se otvoreno, ali je prvo poluvreme završeno rezultatom 0:1.

Na početku drugog poluvremena ponovo je Zvezda bolje počela. Imao je priliku Ivanić. Nije bio precizan. Ponovo je Zvezda rano postigla gol. Ovoga puta u 51. minutu.

Pobegao je odbrani Milan Pavkov, izbegao je ofsajd i plasirao je loptu u gol domaćina.

Usledila je ofanziva domaćina, dok se Crvena zvezda organizovano branila. Sve do 58. minuta, tada je nakon centaršuta Abdulaj Sise nadskočio odbranu gostiju za 2:1.

Sve je bilo rešeno u 76. minutu kada je Mirko Ivanić nakon odbitka Kojića šutirao na prvu za 3:1.

NOVI PAZAR - CRVENA ZVEZDA (0:1) 1:3

(Sise 58'- Rodić 2', Pavkov 52', Ivanić 76)

Stadion: Novog Pazara

Sudija: Danilo Grujić

NOVI PAZAR: Drobnjak - Zimonjić, Trtovac, Kojić, Vlajković - Islamović, Sise - Stoiljković, Mijić, Tomić - Aganspahić.

CRVENA ZVEZDA: Borjan - Gajić, Pankov, Milunović, Rodić - Sanogo (od 46. Petrović) - Ben, Nikolić (od 72. Kanga), Ivanić (od 79. Degenek), Gavrić (od 46. Vukanović) - Pavkov.

90 MINUT - Crvena zvezda je zasluženo upisala tri boda. Domaćin je pokazao borbenost i želju, ali ne dovoljno da iznenadi.

88. MINUT - Probao je Ben, loše je zahvatio loptu i poslao je daleko iza gola.

85. MINUT - Usledio je nešto mirniji tempo meča u nastavku.

76. MINUT - Kanga je izveo prekid, dobro reaguje Kojić, ali samo do Ivanića koji ponovo trese mrežu Drobnjaka. Šutirao je sa ivice šesnaesterca, neodbranjivo.

66. MINUT - Mogao je to da bude opasan napad za Pazar. Krenuo je Tomić u kontru, pred šesnaestercem sustigao ga je Rodić.

61. MINUT - Dobra prilika za Zvezdu. Prošao je Ivanić po levoj strani, pokušao da proigra Bena, odlično reaguje odbrana Pazara.

58. MINUT - Isplatila se inicijativa Pazara, Gvinejac Abdulaj Sise uspeo je da savlada Borjana. Sjajan gol glavom

56. MINUT - Napada sada Novi Pazar, pokušao je Mijić, odlično reaguje Milunović.

51. MINUT - Izbegao je Milan Pavkog ofsajd zamku, zatresao je mrežu nemoćnog Drobnjaka.

49. MINUT - Preslikana situacija kao kod prvog gola. Ben je izveo prekid. Zaboravljen je bio Rodić koji se ovoga puta nije najbolje snašao.

PRVO POLUVREME

45. MINUT - Budi se domaćin, dosta nervoze u oba tabora, poluvreme dolazi u pravom trenutku

44. MINUT - Prilika i na drugoj strani. Mijić je pokušao, ide lopta preko gola. U narednom napadu žuti karton za Sanoga zbog starta nad Siseom.

43. MINUT - Umalo autogol Pazara! Nakon prekida za Zvezdu Pavkov je pokušao da uposli Milunovića, a Kojić je umalo savladao Drobnjaka koji odlično brani.

42. MINUT - Žuti karton dobio je defanzivac Pazara Sise.

41. MINUT - Udarac Mijića sa oko 20 metara. Odličan Borjan.

36. MINUT - Dobra prilika za Zvezdu! Opet posle kornera. Promašio je glavom loptu Pavkova, ali se ona odbila do Pankova. Sa tri metara je tukao štoper crveno-beih, ali je Drobnjak odbranio.

33. MINUT - Sa daljine šutira Milan Pavkov, lopta po zemlji odlazi kraj stative Drobnjaka.

28. MINUT - Dobro izveden korner, lopta dolazi do Islamovića u srcu šesnaesterca, šutirao je, siguran Borjan.

26. MINUT - Povukao je Aganspahić kontru, imao samog Stoljikovića, odlučio da šutira, i on je izblokiran.

21. MINUT - Odlična akcija Novog Pazara, centrirao je Mijić, Tomić prosledio Aganspahiću koji biva blokiran od strane Radovana Pankova.

12. MINUT - Dva puta je morao Borjan da reaguje. Prvo je istrčao i sprečio kontru, potom na centaršut Stojiljkovića odlično boksuje.

11. MINUT - Iz daljine šutira Mirko Ivanić. Odlično ga je uposlio Nikolić koji je presekao akciju domaćina.

10. MINUT - Probudio se domaćin. Duboka lopta išla je ka Aganspahiću, budan je bio golman Zvezde.

8. MINUT - Danilo Grujić dodeljuje Gavriću žuti karton zbog simuliranja.

5. MINUT - Još jedan opasan prekid crveno-belih. Uigrana akcija Nikolića i Bena, pogodila je u ruku lopta jednog igrača Pazara, ali Grujić odmahuje rukom.

2. MINUT - Crvena zvezda već vodi. Imaju prednost gosti nakon prekida. Milan Rodić se najbolje snašao u šesnaestercu i doneo je prednost Zvezdi. Ben je fantastično izveo prekid, a još bolje reagovao levi bek.

1. MINUT - Utakmica je počela.