JOŠ JEDNA POBEDA PARTIZANA: Crno-beli protiv Napretka ostvarili deveti uzastopni trijumf

06. 02. 2021. u 16:09 >> 18:54

FUDBALERI Partizana savladali su Napredak sa 3:0 u 20. kolu Ling long Superlige Srbije.

ЈОШ ЈЕДНА ПОБЕДА ПАРТИЗАНА:  Црно-бели против Напретка остварили девети узастопни тријумф

Strelci za cro-bele bili su mladi Nemanja Jović kome je ovo bio prvenac i to u prvoj utakmici na kojoj je bio starter, Filip Holender i Lazar Marković.

Najavljivao je trener Napretka Milan Đuričić da se njegova ekipa neće predavati i ispunio je obećanje. Nisu se fudbaleri Napretka predavali, ali jednostavno je do izražaja došao kvalitet, a on je očigledno na strani izabranika Aleksandra Stanojevića.

71. minut GOL!!! 3:0 Lazar Marković strelac posle briljantne akcije Sejdube Sume40. minut Iskupio se mađarski internacionalac samo minut kasnije. Četvrti gol u sezoni Holandera u sezoni. Asistent Asano.

14. minut GOL! Vode crno-beli 1:0 golom Jovića! Golu je prethodila akcija u kojoj su kombinovali Jović, Natho i Holander.

Kapiten crno-belih Vladimir Stojković na teren je istrčao noseći dres kolege golmana Nemanje Stevanovića preko svog.

Stevanović je uspešno operisan danas i očekuje se da će talentovani čuvar mreže brzo da se oporavi od povrede ramena.

Partizan je u seriji od osam pobeda, dok je Napredak izgubio samo jednu od poslednjih pet utakmica i polako izlazi iz zone ispadanja.

Najavljeni su sledeći sastavi:

PARTIZAN: Stojković, Miljković, Vujačić, Sv. Marković, Obradović, Zđelar, Šćekić, Natho, Asano, Holender, Jović.

NAPREDAK: Ostojić, Milovanović, Marinković, Kostić, Melunović, Milunović, Laban, Čečarić, Kočić, Spremo, Marjanović.