MILAN NE DA VRH: "Rosoneri" u nadoknadi srušili Lacio, magična asistencija Sergeja (VIDEO)

23. 12. 2020. u 22:58

FUDBALERI Milana pobedili su Lacio sa 3:2 na svom terenu u 14. kolu Serije A, a potez utakmice definitivno je magična asistencija Sergeja Milinkovi Savića.

МИЛАН НЕ ДА ВРХ: Росонери у надокнади срушили Лацио, магична асистенција Сергеја (ВИДЕО)

Srpski reprezentativac je na sjajan način uposlio Ćira Imobilea koji je u 59. minutu postigao izjednačujući pogodak.

Ipak, taj gol nebesko-plavima nije bio dovoljan da izbegnu poraz, pošto ih je šokirao Teo Ernandez u drugom minutu nadoknade vremena.

Lacio je morao da uloži mnogo napora da se vrati u meč, pošto je posle 17 minuta gubio sa 2:0. Milan je do prednosti doveo Ante Rebić koji je postigao prvi pogodak ove sezone.

Vođstvo za domaće je duplirao odlični Hakan Čalhanoglu pogotkom sa bele tačke.

Lacio je do odlaska na odmor uspeo da smanji rezultat. Ćiro Imobile promašio je penal, ali je na odbijenu loptu natrčao Luis Alberto i savladao Đanluiđija Donarumu.

Milan ove sezone igra fenomenalno u Seriji A i ostao je na prvom mestu na tabeli sa 34 boda, dok je Lacio na za njih razočaravajućem osmom mestu i osvojio je 21 bod.