MITROVIĆ VADI FULAM IZ OPASNE ZONE: Reprezentativac Srbije dvostruki asistent u prvoj pobedi Fulama ove sezone

02. 11. 2020. u 20:32

Fudbaleri Fulama savladali su VBA rezultatom 2:0 i tako ostvarili prvu pobedu u sezoni.

МИТРОВИЋ ВАДИ ФУЛАМ ИЗ ОПАСНЕ ЗОНЕ: Репрезентативац Србије двоструки асистент у првој победи Фулама ове сезоне

EPA-EFE/Frank Augstein

ALEKSANDAR Mitrović nije se upisao u strelce, ali je bio asistent kod oba gola ekipe sa Krejven kotidža.

Forma srpskog reprezentativca može da raduje navijače, ali i selektora Tumbakovića koji se susreće sa velikim problemima sa sastavom orlova pred duel protiv Škotske.

Domaćima su bila dovoljna samo četiri minuta da reše pitanje pobednika. Prvi gol je postigao Jamajčanin Bobi Rejd u 26. minutu, a potom se u strelce upisao Ola Aina u 30.

Fulam je ovim trijumfom pretekao VBA na tabeli i sada je, prvi put od početka sezone izvan zone ispadanja.