MANČESTER VLADA PARIZOM: Pogledajte sve golove večerašnjih mečeva Lige šampiona (VIDEO)

A. Ilić

20. 10. 2020. u 20:44 >> 23:00

U DERBIJU dana PSŽ je dočekao Mančester junajte. Gosti su slavili sa 2:1.

МАНЧЕСТЕР ВЛАДА ПАРИЗОМ: Погледајте све голове вечерашњих мечева Лиге шампиона (ВИДЕО)

Sada već može a se kaže da Mančesteru prija "Park Prinčeva", imali su gosti igru tokom većeg dela meča i zasluženo su slavili.

Bruno Fernandeš je sa "bele tačke" doneo prednost gostima u 23. minutu. Penal je morao da šutira dva puta, prvi je bio ponovljen zbog ranijeg izlaska Navasa.

Na nesreću gostiju, Antoni Marsijal u 55. minutu nakon pritiska PSŽ-a iz kornera šalje loptu glavom u svoju mrežu, a konačnih 2:1. postavio je mladi Markus Rašford golom u 89. minutu.

U našem blogu možete da pogledate sve rezultate mečeva, kao i sve golove večerašnjeg programa mečeva odigranih od 21 čas.

Tomas Tuhel i Ole Gunar Solsker odlučili su se za sledeće sastave:

PSŽ: Navas, Kurzava (Baker od 86.), Florenci, Kimpebe, Dialo, Di Marija (Sanabrija od 86.), Ander Herera, Gaj, Pereira, Nejmar, Mbape.

Mančester junajted: De Hea, Teles (Pogba  od 66.), Lindolf, Šo, Tuanzebe, Van Bisaka, Fred, Bruno Fernandeš, Mektominej, Marsijal, Rašford.

DRUGO POLUVREME (0:1) 1:2

90+3 MINUT - KRAJ MEČA - Mančester junajted je izborio zasluženu pobedu.

89. MINUT - Nejmar je pokušao sa distance, šutirao je preko gola.

89. MINUT - PETI GOL BARSELONE - Ovoga puta Osman Dembele uspeva da zatrese mrežu.

87. MINUT - Junajted po proverenom receptu u finišu lomi otpor PSŽ. Markus Rašford koristi odlično dodavanje Pogbe, prolazi pore Danila, prelepo plasirana lopta završila je u mreži nemoćnog Navasa!

82. MINUT - Tukao je Nejmar iz daljine, krajnjim naporima odbranio je De Hea njegov pokušaj.

82. MINUT - GOL U BARSELONI - Sedamnaestogodišnji Pedri se upisao u strelce. Dobro ga je uočio Dembele za novi gol domaćina.

79. MINUT - Pravi ogroman pritisak Junajted, ovog puta uspeli su da se odbrane, Pokušao je Fernandeš a proigra Marsijala, na odbitak je natrčao Rašfor, ali ije dobro reagovao Navas.

78. MINUT - Izgubio je loptu Nejmar, Rašfor svojom brzinom stvara prostor za izglednu priliku. Odlučio je da prodigra Fernandeša, a Portugalac je mlako šutirao.

76. MINUT - GOL U RIMU - Ekspresno su ogovorili "nebesko plavi", Ćiro Imobile je lepo oigrao u šesnaesterac. Pronašao je Akpa Akproa  koji je smireno plasirao loptu u mrežu za novi gol Lacija.

74, MINUT - Izgledna prilika za domaćina. Mbape pokušava da iskoristi svoju brzinu da dođe do gola, Tuanzebe je bio priseban i u poslednjem trenutku uspeo je da mu ukliza.

71. MINUT GOL U RIMU - Erling Haland u 71. minutu koristi dodavanje Rejne kako bi smanjio vođstvo domaćina. Nije oklevao nakon dodavanja Norvežanin.

70. MINUT - GOL U BARSELONI - Sa bele tačke precizan je bio Karantin za goste. Dva minuta ranije Žerar Pike dobio je direktan crveni karton.

69. MINUT - Markus Rašford u odličnoj prilici, kao pobednik izašao Kejlor Navas.

64. MINUT - Poigravali su se igrači PSŽ sa Junajtedom gosti nikako nisu mogli da napuste svoju trećinu terena na kojoj se nekoliko minuta igralo. Nudili su se gosti, ali domaćin nije uspeo da zatrese mrežu.

58. MINUT  - Iz drugog plana se zaleteo Tuanzebe, skočio je Antoni Marsijal, imao je priliku da se iskupi za auto gol, ali nije uspeo.

56 MINUT - GOLOVI U RENU - Poveo je u 56. minutu sa bele tačke domaćin Serhu Girasi je bio strelac. Tri minuta kasnije Kristijan Ramirez donosi izjednačenje.

56. MINUT - Mbape ponovo u zoni šuta, u presudnom trenu uklizao je Aron Van Bisaka.

54. MINUT - GOL ZA PSŽ! Pritiskao je domaćin, šutirao nekoliko puta Mbape, Kurzava je potom pogodio prečku, a iz kornera Marsijal šalje loptu u svoju mrežu.

52. MINUT - NOVI GOL U KATALONIJI! Odlično proigravanje Ansu Fatija, još bolja reakcija Filipea Kutinja za 3:0.

48. MINUT - ŠANSA ZA PSŽ!  Solo akcija Kilijana Mbapea, odlična odbrana De Hee. Majstorija francuskog fudbalera, još bolja odbrana Španca.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA:

45+1 MINUT - Pokušao je Mbape sa daljine, a na njegov udarac naleteo je Nejmar.

42. MINUT: Krenuo je sam Rašford, na putu pred golom našao se Dialo koji je u presudnom momentu otklonio opasnost.

42. MINUT - NOVI GOL U BARSELONI - Ansu Fati je u 42. minutu zatresao mrežu gostiju nakon centaršuta koji mu je uputio Frenki de Jong.

39. MINUT - Skočio je Mektominej nakon okornera, lopta se kroz gužvu odbijala, umalo je završila u golu domaćina.

38. MINUT - Fantastičan udarac Bruna Fernandeša, plasirao je udarac uz levu stativu, još bolja reakcija Navasa.

34. MINUT - Dosta nervoze u redovima domaćina. Tuanzebe je oborio Mbapea, Nejmar burno reaguje, Brazilac dobija prvi žuti karton na meču.

33. MINUT - Pobegao je Luku Šou čuvar, izašao sam pred golmana, ali je na sreću gostiju bio ofsajd.

27 MINUT - GOL U ŠPANIJI - Mesi sa "bele tačke" donosi prednost katalonskomk timu protiv Ferencvaroša.

23. MINUT - GOL za Mančester! Uspeo je Portugalac da precizno realizuje drugi pokušaj jedanesterca.

23. MINUT - PONOVO GOL U RIMU! Luis Felipe  je bio na pravom mestu u pravo vreme nakon kornera i poslao je loptu glavom u desni ugao. Promijenio je rezultat i sada je 2:0. Težak posao čeka Borusiju u nastavku.

21. MINUT - Kejlor Navas odlično reaguje i "skida" penal Brunu Fernandešu. Pokazao je sudija da će se ponoviti jedanaesterac.

20. MINUT - PENAL ZA MANČESTER - vodiće se polemike da li je Dialo oborio Marsijala u šesnaestercu.

20. MINUT - Lopta je ponovo u mreži Turaka! Kristofer Nkunku je poslao loptu, a Anhelino ju je pokupio. uputio je  prekrasan udarac koji ulazi po sredini gola.

19. MINUT - Fudbaleri Junajteda oslobodili su se pritiska, ali ne uspevaju da zatresu mrežu Navasa.

16. MINUT  - GOL I U NEMAČKOJ - vodi Lajpcig! Prelepo odrađena akcija, dubinska lopta dolazi do Anhelina koji je bez mnogo problema savladao golmana Turaka.

11. MINUT - Opasan napad za PSŽ! Anhel Di Marija je šutirao sa velike udaljenosti, ali je budan bio španski golman. Čuvar mreže Mančestera je odličnom paradom sačuvao svoj gol. Iz Kornera je lopta došla do Kurzave koji pogađa De Heu.

8. MINUT - Sreća za PSŽ, Van Bisaka šalje centaršut ka Markusu Rašfordu, ali je loše primio loptu.

6. MINUT - GOL U RIMU - Lacio vodi golom Ćire Imobilea! Vršili su igrači Lacija pritisak na zadnju liniju gostiju, oduzeli su loptu. Korea šalje do Imobilea za 1:0.

4- MINUT - Dva brza kornera za domaćina, odbranili su se fudbaleri engleskog tima.

2. MINUT - Lopta u nogama Mančesterovih fudbalera, ali se igra većinom na sredini terena, za sada bez većih uzbuđenja.