ZVEZDINA TUŽNA NOĆ: Sent Galen gubi titulu, a crveno-beli mesto nosioca u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona

23. 07. 2020. u 09:44

SENT Galen je izgubio trku za šampionsku titulu u Švajcarskoj.

ЗВЕЗДИНА ТУЖНА НОЋ: Сент Гален губи титулу, а црвено-бели место носиоца у трећем колу квалификација за Лигу шампиона

Posle teškog poraza od Bazela kod kuće rezultatom 5:0, pružili su priliku lideru Jang Bojsu da u četvrtak veče pobegne čak pet bodova na tri kola do kraja.

To praktično znači da Crvenoj zvezdi i definitivno propada to potencijalno mesto nosioca u 3. kolu kvalifikacija za šta im je,potrebno da Sent Galen uzme titulu.

Sve ostalo ide u korist Partizanu koji se nada mestu nosioca u kvalifikacijama za Ligu Evrope.

Sent Galen je derbi izgubio praktično u 5. minutu kada su gosti vodili već sa 2:0. Ademi je bio strelac u 4. minutu, a Kampo je povisio rezultat 60 sekundi kasnije.

Ademi je u 58. stavio tačku na ovaj trijumf, da bi Stokeru u 84. i Van Volsfingen u 88. naneli težak poraz domaćem timu.