KAKAV DERBI HOLANDIJE! Dušan Tadić strelac u porazu Ajaksa: Fejnord na preokret odgovorio preokretom (VIDEO)

19. 03. 2023. u 16:51

FUDBALERI Ajaksa poraženi su danas u Amsterdamu od ekipe Fejenorda rezultatom 3:2 (1:2) u derbi meču 26. kola holandskog šampionata.

КАКАВ ДЕРБИ ХОЛАНДИЈЕ! Душан Тадић стрелац у поразу Ајакса: Фејнорд на преокрет одговорио преокретом (ВИДЕО)

Golove za Ajaks postigli su Edson Alvarez u 17. i srpski reprezentativac Dušan Tadić u 37. minutu. Tadić je odigrao ceo meč za Ajaks, a njegov pogodak možete videti klikom OVDE.

Strelci za goste bili su Santjago Himenez u petom, Sebastijan Šimanski u 52. i Lučarel Gertruida u 86. minutu.

Fejenord je prvi na tabeli sa 61 bodom, dok je Ajaks drugi sa šest poena manje.

Ajaks će u narednom kolu dočekati Go Ahed Igls, dok će Fejenord gostovati Sparti u Roterdamu.