TUČA U DERBIJU PRIMERE: Bivši igrač Partizana se žestoko sukobio sa napadačem Barselone

09. 01. 2023. u 08:57

U jučerašnjem duelu Atletiko Madrida i Barselone slavili su gosti 1:0, a u samom finišu utakmice došlo je do tuče između Stefana Savića i Ferana Toresa.

ТУЧА У ДЕРБИЈУ ПРИМЕРЕ: Бивши играч Партизана се жестоко сукобио са нападачем Барселоне

Fudbaleri Barselone slavili su u derbiju Primere, na gostujućem terenu savladali su Atletiko Madrid rezultatom 1:0 golom Usmana Dembelea u 22. minutu prvog poluvremena.

Najzanimljiviji detalj meča dogodio se u drugom minutu nadoknade, kada se crnogorski reprezentativac i bivši igrač Partizana Stefan Savić sukobio sa Feranom Toresom.

Tores je uhvatio Crnogorca za glavu, oborio ga na zemlju, međutim, Savić je ekspresno uzvratio uhvativši ga u kragnu.

Sudija nije mogao ništa drugo sem da pokaže i jednom i drugom fudbaleru po crveni karton.

Real Madrid je dan ranije kiksnuo protiv Viljareala izgubivši 2:1, pa su se tako Katalonci pobedom nad Atletikom osamili na vrhu tabele Primere.