KRALJ SUPERLIGE SRBIJE: Milan Bojović ispisao istoriju, teško će ga neko skoro nadmašiti

12. 11. 2022. u 17:26

MOCART bet Superliga Srbije dobila je novog kralja. MIlan Bojović postao je prvi fudbaler u istoriji domaćeg fudbala koji je u eliti upisao trocifreni broj pogodaka, a još impresivnije je što je do tog podviga došao neigraći u Crvenoj zvezdi ili Partizanu.

КРАЉ СУПЕРЛИГЕ СРБИЈЕ: Милан Бојовић исписао историју, тешко ће га неко скоро надмашити

Mladost iz Lučana slavila je protiv Kolubare 2:0, a Milan Bojović je pogodak postigao u 62. minutu meča.

Bojović je imao mali post, od tri meča bez gola, a danas je priliku imao da to učini i u 56. minutu iz jedanaesterca, ali je bio neprecizan, ipak, bio je na pravom mestu šest minuta kasnije na dodavanje Nikole Jojića.

Inače, prvi gol za Mladost postigao je Vladimir Radivojević u 31. minutu meča

Drugi najbolji strelac je Aleksandar Katai sa 82 gola, Andrija Kaluđerović ima 80, a Ognjen Mudrinski 73.

Napadač Lučanaca je u omladinskim selekcijama nastupao u Partizanu, a lošom procenom skauta crno-belih nije zaigrao u prvom timu.

BONUS: NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI