VRATIO SE! Luka Jović, kao nekada, ušao u ritam - drugi put za sedam dana dao evropski gol (VIDEO)

13. 10. 2022. u 19:24 >> 21:08

LUKA Jović se načekao da opet dospe u golgetersku formu, a sada je definitivno nju i dostigao.

ВРАТИО СЕ! Лука Јовић, као некада, ушао у ритам - други пут за седам дана дао европски гол (ВИДЕО)

Podsetimo, na prošlonedeljnoj utakmici Lige Evrope, Harts - Fiorentina (0:3) srpski as je bio strelac poslednjeg gola, ali tada je to delovalo kao "lak posao" - jer mu je ostalo samo da iz blizine ubaci loptu u mrežu u kontri.

A sada, sedam dana posle te utakmice, protiv istog rivala je Fiorentinu doveo u vođstvo u Firenci.

Igrao se šesti minut, kada je Biragi izveo korner s leve strane, a Luka Jović glavom postigao gol za 1:0 protiv Hartsa.

Nedugo zatim Biragi je sjajnim slobodnjakom povisio prednost Fiorentine, Gonzalez deset minuta kasnije, u 32, doneo 3:0 kada je Jović (nehotice) propustio loptu ka njemu, a već u 38. Barak je postao i četvrti strelac za "violu" na ovom susretu.

U drugom poluvremenu postignuta su još dva gola, i to nakon što je Jović u 46. minutu usputio mesto Saponari.

Najpre je Hamfris u 47. minutu smanjio zaostatak gostiju, da bi konačnih 5:1 iz penala postavio Gonzalez.

Dva preostala Srbina iz ekipe Fiorentine, Nikola Milenković i Aleksa Terzić, odigrali su ceo meč.

Bonus video: Crnogorske olimpijske igre - takmičenje u lenjosti