NESTVARAN POGODAK SA PENALA: Au, kako se ovo dogodilo? Navijači ostali bez teksta (VIDEO)

01. 10. 2022. u 17:47 >> 17:50

PARMA je u duelu sedmog kola Serije "B" slavila protiv Frosinonea 2:1, a trujmf su upisali neverovatnim pogotkom Rumuna Denisa Mana u 52. minutu.

НЕСТВАРАН ПОГОДАК СА ПЕНАЛА: Ау, како се ово догодило? Навијачи остали без текста (ВИДЕО)

Bio je to drugi pogodak za Parmu u meču, a Tutino je na kraju prvog poluvremena rutinski zatresao mrežu.

Rumun je namestio loptu, šutirao, i pogodio, a ono što je prethodilo golu ostavilo je navijače u neverici. Pogodio je prvo stativu, pa prečku, nakon toga drugu stativu i na kraju se lopta smilovala i završila u golu.

Golman Frosinonea Stefano Turati bacio se i svojom paradom samo ulepšao ovaj spektakularan pogodak Denisa Mana. Pogledajte ovaj čudan pogodak:

Parma je ovom pobedom uspela da se popne na sedmo mesto na tabeli Serije B, ali se nalazi na samo tri boda od Breše, Barija i Ređine koji dele prvo mesto.

BONUS VIDEO: Mitrovićevih 50 golova za Srbiju: kako pogađa „Mitro gol“?