SRBIJA BRUJI O SPORNOM DETALJU: Da li je Nemac žestoko oštetio Zvezdu? (VIDEO)

09. 09. 2022. u 08:21

Fudbaleri Crvene zvezde dostojno su parirali favorizovanom Monaku do trenutka kada je sudija Harm Osmers odlučio da preuzme ulogu glavnog junaka.

СРБИЈА БРУЈИ О СПОРНОМ ДЕТАЉУ: Да ли је Немац жестоко оштетио Звезду? (ВИДЕО)

Igrao se 72. minut kada je arbitar iz Nemačke prestrogo pokazao na 11 metara, smatrajući da je Slavoljub Srnić nepropisno startovao na protivničkog igrača. Odgovornost je preuzeo Bril Embolo i sigurnim udarcem naterao kapitena Zvezde Milana Borjana na kapitulaciju i rešio pitanje pobednika (0:1).

Međutim, u 78. minutu se desio detalj koji je još više razbesneo navijače Zvezde i o čemu bruji Srbija. U tom trenutku su gotovo svi koji su pratili prenos ili bili na stadionu očekivali da sudija Osmers pokaže na belu tačku, ali je on ostao nem.

Ben je prošao po desnoj strani, a onda lagano sklonio loptu ka sredini kada mu je uklizao jedan defanzivac Francuza. S obzirom na činjenicu kakav je kriterijum suđenja uspostavljen, mnogi su očekivali da će pokazati na belu tačku. Ipak, sudija Osmers nije video ništa sporno, a očigledno nije dobio ni instrukcije iz VAR sobe da bi nešto trebalo proveriti.

Sa druge strane, nije bilo nikakve dileme da je Slavoljub Srnić napravio jedanaesterac iz kog je Monako poveo, a na kraju je to bio i konačan rezultat. Još jedan penal je bio dosuđen za Monako, ali je on poništen nakon komunikacije sa VAR sobom.

Čini se da Zvezda sinoć nije imala sreće sa Nemcem.

BONUS VIDEO VLAHOVIĆ NOVI REKORDER: Pet najvećih transfera srpskih fudbalera